Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy Bödőcs Tibor ennyire nagy fideszes?

Figyelt kérdés

Nemrég láttam egy videót, amiben egy Nemzeti Maradási Iroda munkatársaként járta az utcákat. Szerintetek eladta magát, vagy meggyőződéses fidesz-hívő? Ma már mindenkit megvehet a fidesz?

Én nem találtam semmit erről az irodáról, de ha jól fizetnek, szerintetek van esélyem bekerülni?


2017. okt. 29. 16:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Na most vagy te nem érted az iróniát, vagy én.
2017. okt. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%
Van eselyed. Mindenkepp jelentkezz, mondom is a cimet: Huvosvolgyi ut 116, Budapest, 1021.
2017. okt. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
22%
iróniát nem érted? Bődöcs a baloldalnak adta el magát inkább. mióta ezeket a magyarellenes propaganda "vicceket" nyomatja, nem is nézem nagyon.
2017. okt. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

#3 Nem magyar hanem kormányellenes, nagy a különbség. Persze a kormány szerint mindenki hazaáruló aki nem ért velük egyet...


Kérdező: Ez irónia, de ezt te is tudod, csak trollkodsz, ha mégsem így van akkor nagy bajok vannak...

2017. okt. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
6%

ez nem irónia

irónia az a sas kabaré volt, meg hofi, de ők vérkomcsik voltak


ez csak izzadtságszagú gyűlölködés

2017. okt. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
#5 Azt a Fidesz csinálja a propagandán keresztül. (Mármint a gyűlölködést, az a politikájuk alapja...)
2017. okt. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
6%

"Nem magyar hanem kormányellenes, nagy a különbség"


Nincs különbség egyáltalán. Persze libsiknek mindegy, hisz ők mindenkit szeretnek, aki külföldi.

2017. okt. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%

"Nincs különbség egyáltalán. Persze libsiknek mindegy, hisz ők mindenkit szeretnek, aki külföldi."


Szerinted az ország egyenlő a kormánnyal? akkor a logikád szerint amikor elkurcsány volt kormányon akkor te voltál a hazaáruló?


tipikus buta fideszmosott agyimitátor

2017. okt. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
2%

"#5 Azt a Fidesz csinálja a propagandán keresztül. (Mármint a gyűlölködést, az a politikájuk alapja...)

"


hát igen :D csak nem tudom akkor miért vette fel az LMP a gyűlöet karmesterét, ha ők annyira különbek


bödőcs a hócipő és fajkasháziék szintjére süllyedt

2017. okt. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%

#7 A magadfajta Fidesz trollokkal az a baj, hogy soha nem tudom eldönteni, hogy csak provokálni akartok vagy tényleg ezt gondoljátok... Nagyon fárasztó.


Azt még el tudom fogadni, hogy valaki nacionalista, konzervatív, EU szkeptikus, stb. Mások vagyunk, más az értékrendünk, de nagyon unalmas, hogy nem lehet érdemben politikáról beszélni, mert aki nem ért egyet a Fidesszel az libsi, sorosbérenc...

Plusz nem kéne gyűlölködni sem, mert konkrétan csak utálkozni tud sok fideszes, aztán ha a saját stílusukban kapnak választ ők vannak a legjobban felháborodva.

A másik ami már nagyon zavaró, hogy azzal érvelnek a Fidesz mellett, hogy az MSZP is rossz volt... Attól még a Fideszt az nem menti fel semmi alól, de mindegy...


Bocsi a kirohanás miatt, de már nagyon unom, amit a Fidesz és "hívei" művelnek.

2017. okt. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!