Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti melyik politikai pártokat...

Ti melyik politikai pártokat szeretitek, melyikeket utáljátok, melyikek semlegesek számotokra? Fogtok szavazni?

Figyelt kérdés

Nálam így van:


Utálom:

-MSZP

-Jobbik

-Momentum

-Párbeszéd

-LMP


Semleges:

-Fidesz

-Dk

-Együtt

-Liberálisok

-Kétfarkú kutyapárt


Szeretem:

-Ilyen nincs


Szavazni valószínűleg nem fogok, a kormányt nem tartom elég jónak, hogy rájuk szavazzak, de annyira rossznak sem, hogy ellenük, illetve nincs az ellenzéki oldalon ínyemre való alternatíva. A politikai ideológiák közül egyébként a liberalizmus áll hozzám a legközelebb, azon belül is a szabad piac elvű gazdaságpolitika.



2017. nov. 2. 22:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%

Nem tartom olyan szörnyűnek (a szeretet szó túlzás): Jobbik (ma rájuk szavaznék)

Semleges: LMP, Momentum

Utálom: a többit

2017. nov. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%

Semleges a jobbik, talán lmp.


A többit utálom.

2017. nov. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%
Én mindegyiket szeretem, még az MSZP-t, DK-t és a Munkáspártot is, kicsit sajnálnám ha teljesen eltűnnének. Jobboldali beállítottságú vagyok, mindenképpen megyek szavazni, de még nem tudom, hogy hogyan fogok.
2017. nov. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%
Mindíg voltam szavazni 90-től.Most a Fideszre fogok.A többi,ha nyerne,nem bírná ki fél évig.Véresre rágnák egymást egyhamar.
2017. nov. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

amit a józan logika diktál


természetesen megyek a népirtó fidesz ELLEN szavazni

minden Magyarnak akinek elege van a mutyiból, korrupcióból és gyűlölködésből elmegy szavazni


ne hagyjátok hogy elhitesse a narancsdiktátor hogy csak ő létezik

2017. nov. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Tudom, hogy nem nem jó dolog, de én lassan, minden pártot utálok. Sőt, politikus is egyre kevesebb olyan van, akitől nem kapok "kiütést"...
2017. nov. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én imádom mindet <3
2017. nov. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én a Momentumra vagy az LMP-re fogok szavazni (talán még a DK jöhet szóba), nem mondom, hogy ők tökéletesek és reálisan nézve felkészületlennek látom őket egy kormányalakításra. Ugyanakkor az ÉN érdekeimet ezek a pártok képviselik és mivel reálisan '18-ban nem lesz kormányváltás én azt tartom szemelőtt, hogy az én érdekeim képviselve legyenek a magyar Parlamentben.
2017. nov. 3. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%

Szeretem: Jobbik, hiszen tisztességes, magyar párt, és magam is tisztességességben szocializálódtam, nem kedvelem a magyarellenességet, lopást, hazudozást (MSZP, DK, Fidesz, stb.). Bár most már kevésbé kedvelem a Jobbikot, hogy Vonának elgurult a gyógyszere. Esetleg még FKGP, ha létezik, Magyar Hajnal.

Semleges nincs.

Utálom, vagyis inkább gyűlölöm: az összes többi, "demokratikus" pártot, minél aljasabbak, hazugabbak, kártékonyabbak, annál inkább. Tehát Munkáspárt-MSZP-DK-Momentum-Együtt-PM-Fidesz-KDNP-LMP kb. a sorrend, de az összeset betiltanám és bebörtönözném.

2017. nov. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%
A Jobbikon kívül mindegyiket gyűlölöm. Csak ártanak az országnak.
2017. nov. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!