Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen a nyíregyházi KGST...

Milyen a nyíregyházi KGST piac? Biztonságos olcsó? Tényleg olyan rossz a város, minta a híre? A romák miatt vagy ez csak előítélet?

Figyelt kérdés

2017. nov. 5. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Városokban nem igazán élnek balhés cigányok, mert anyagilag nem engedhetik meg magukat, ezért általában a hírhedt közeli településekről ingáznak. Ez szinte egész Kelet-Mo.-ra igaz. A KGST piacról meg sose hallottam.
2017. nov. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
A KGST egy remek dolog.
2017. nov. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Tekintve, hogy a KGST 1991-ben megszünt, ez valami retro dolog lehet.
2017. nov. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Előfordulhat, hogy kizsebelnek ha nem vigyázol. De ez mindenhol így van ahol nagy a tömeg. Nem csak itt, és nem csak a piacokon. Olcsó is, drága is. Keresgéni kell, és alkudozni..ott is ahol nem lehet. Mindenhol akadnak balhés emberek, és persze van köztük roma is. De az hülyeség, hogy mindegyikkel baj lenne.
2017. nov. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Tokaji úti Vásártér a neve, csak a köznyelvben megmaradt KGST piacnak. Annyira nem olcsó, vagyis én nem szoktam elámulva lenni tőle, hogy hú, ez mekkora vétel volt. Kicsit alacsonyabbak az árak, mint pl. egy boltban, de ingyen sehol nincs semmi. Ha szereted az ukrán csokit, akkor érdemes menni, más érdekesség nem nagyon szokott lenni. Ki kell fogni.
2017. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!