Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem túlzás egy picit ez a...

Nem túlzás egy picit ez a Soros György reklám?

Figyelt kérdés

Nem érdekel a politika de láttam egy ilyen reklámot, hogy Soros György évente 1millió migránst akar betelepíteni és minden migránst 9 millió forinttal akar támogatni!


Az pl 5 évre 45000000000000 forint?



2017. nov. 8. 17:53
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
45000000000000*
2017. nov. 8. 17:54
 2/17 A kérdező kommentje:
pf nem bírja kiírni a 0-ákat 45 és 12 db 0 ...
2017. nov. 8. 17:55
 3/17 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem is túltolják kicsit ezt a plakátkampányt, ám nincsenek kétségeim, Soros György egy címeres gazember, aki nélkül a világ jobb hely lenne.


Már Csurka feszegette ezt, ezelőtt 20+ évvel, szóval nem a jelen kampány miatt váltam "Fidesz droiddá".

2017. nov. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Röviden...


Soros György azt mondta be kellene fogadnia évente 1 millió menekültet/migránst az EU-nak, de mivel Soros György nem tisztségviselő és ezt nem lehetne az EU-s országok nélkül véghezvinni így máris bukott a történet.

A pénzt pedig nem a menekültek/migránsok kapnák a készpénzt a kezükbe, hanem a tagállamok utánuk, erre azt javasolta kötvényt bocsájtson ki az EU.

2017. nov. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
28%

#4

Nem ezt mondta talán keress rá a dologra. Amúgy a témában sok mindenki mondott sok mindent, meg sokan sokféle ötlettel előálltak, attól kezdve hogy mindet be kell fogadni addig hogy agyon kéne lőni mindet. Most ebből egyet kiemelni és erre építeni a választási politikát hát elég gyenge próbálkozás, de úgy látszik ide ennyi is elég.

2017. nov. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

"A pénzt pedig nem a menekültek/migránsok kapnák a készpénzt a kezükbe, hanem a tagállamok utánuk"


A reklámban nem egészen így fogalmaztak.

2017. nov. 8. 18:07
 7/17 anonim ***** válasza:
18%
Én fideszes vagyok, de szerintem az a sok, hogy ennyire tolják a dolgot, bár a sok hülyének előbb utóbb meg kéne érteni, hogy ki az a Soros Gy. és mit akar... de ennyire azért nem...
2017. nov. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
18%

Soros terv vagy Úniós terv lényegtelen hogy nevezzük a baj az hogy megvalósul annak ellenére hogy az únió azt mondta nem létezik.


Bár igaz tavaly a magyar népszavazás előtt Juncker azt nyilatkozta idézem "Nincs semmiféle migráns kvóta". Egy évre rá most eljárást indítanak ellenünk mert nem telepítünk be senkit. Hát köszönjük Juncker jól átb...tál egy országot.

2017. nov. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16%

"Egy évre rá most eljárást indítanak ellenünk mert nem telepítünk be senkit. Hát köszönjük Juncker jól átb...tál egy országot."


Egy éve magam is itt kaptam az ívet, hogy kvóta, mint olyan, nincs. Aztán kiderült, mégis van.


De a szemem nem rebbenne, ha most jönne valaki azzal, hogy mégsincs...

2017. nov. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%

#9

Nincs is ilyen csak ostoba vagy és beveszed a fidesz propagandát. Arról van szó hogy ideiglenesen kell befogadni migránsokat és a menekültkérelmüket elbírálni. Ezt orbán az elsők között írta alá. ahogy azt is ha nem tesszük akkor fizetni kell valamennyit. Ez azért van hogy tehermentesítsük a migrációval leginkább sújtott országokat, és ne évekig tartson hazaküldeni azokat akik nem is menekültek a nemzetközi jog értelmében. De orbán ezt nem akarja. Ő azt akarja hogy minél többen maradjanak minél többen jöjjenek, mert addig van mivel riogatni a népet és nem kell valós problémákról beszélni.

2017. nov. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!