Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szél Bernadett tényleg Soros...

Szél Bernadett tényleg Soros György ügynöke?

Figyelt kérdés
Állítólag Soros-katonákkal találkozott Brüsszelben!

2017. nov. 11. 00:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
"Soros- katonákkal"? Az igen!
2017. nov. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%

Igen. Ahogy a Momentum is!!!! Sőt a Jobbik is.. Sőt a DK is, sőt az MSZP is.. SŐT a 2farkú is. Sőt a Teca néni is a piacról... De most kapaszkodj meg: Még én is! Karakterenként 5 rugót kapok, ha kommentelek a HVG-n.


Nem dehogyis.. miért lenne az? Ennyi Origot azért ne olvassál. Ennyi erővel lehet valójában Orbán Viktor a Soros ügynöke.. Hisz régen még pénzt is kaptak az öregtől. Az Ő alapítványán keresztül tanultak. Na? Micsoda csavar, ugye?

2017. nov. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Tudtommal Orbán Viktor állt konkrétan hivatalos kapcsolatban Soros Györggyel, Szél Bernadett nem.
2017. nov. 11. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Én már attól félek, hogy megyek haza, és a bokorból elém perdül Soros György a tervével.
2017. nov. 11. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Molyember ***** válasza:
88%
Ráadásul migránsokat akar beköltöztetni keresztény, vidéki nagymamák házába, természetesen.
2017. nov. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

Többek között Navracsics Tiborral is találkozott Brüsszelben, nahh ő aztán biztos Soros katona!!! :D :D


Egyébként meg Brüsszel egy központ, az ember akarva akaratlanul is találkozik mindenkivel. Ugyanez volt, mikor Vona ment oda. Egy nemzetközi találkozóra ment, több százan voltak ott politikusoktól kezdve, szociológusokon és üzletembereken át egészen közgazdászokig. De mivel Soros György is ott volt, mindenképp Soros bérencnek kellett kikiáltani.


Összességében: Szokj le a kábsziról kérdező!

2017. nov. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Alain Delon ***** válasza:
70%
Peeeeersze, hogy az! Ez hogy lehet kérdés? Aki nem G. Orbán csicskája, az mind sorosügynök!
2017. nov. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
Aki nem Orbánnal, az Sorossal. Ennyi fér a Fideszes választók kétbites agyába!
2017. nov. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
32%

Megint a féligazságok…

Dehogyis ügynöke Sorosnak! Soros-katonáknak álcázott orvosok elfogták Szél Bernadettet, aztán átoperálták a testüket: Szél Bernadett testébe Soros Györgyét, Soros Györgyébe Szél Bernadettét. Így aztán Szél Bernadettként maga Soros György jött Magyarországra, nem valami ügynöke. Csak a FIDESZ nem meri nyilvánosságra hozni az igazságot, mert akkor esetleg felmerülhetne a kérdés, hogy például Orbán Viktor, Lázár János, Kósa Lajos, Rogán Antal igazi-e? Hiszen őket is kicserélhették.

Ezt Soros György egyik katonája örökbefogadott lányának a fodrásza mondta el nekem, akivel még sohasem találkoztam.

2017. nov. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
20%

"A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos."


Albert Einstein

2017. nov. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!