Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez EU-t nem kéne újra megszava...

Ez EU-t nem kéne újra megszavaztatni Magyarországon? Én úgy látom, hogy olyan idegengyűlölet van, hogy kérdéses, hogy a többség akar-e együtt élni bárkivel is, nem?

Figyelt kérdés

2017. nov. 14. 11:04
1 2 3 4
 1/36 Lazy Lover ***** válasza:
51%
a proli magyaroknak nem való az Eu képtelenek jó létet csinálni maguknak meg idegen gyűlölök
2017. nov. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
52%
Elég tájékozatlanok vagytok. A magyarok Eu pártiak felmérések bizonyítják. Az hogy nem akar a nép nagyrésze olyanokkal együttélni akik pónilovakat erőszakolnak az állatkertben azért az nem olyan nagy bűn.
2017. nov. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
56%

Nem,

mert akkor a sok kretén lazán megszavazná a kilépést. A kilépés miatt meg jönne a gazdasági összeomlás, a növekvő munkanélküliség, elszabaduló infláció meg az 500 forintos euró.

Meg kb 2 millió ember magamat is beleértve azonnal lelépne innen amíg még lehet.

Szóval nem.

Nem kéne szavazás mert azzal végérvényesen tönkretennék ezt az amúgy is döglődő országot.

2017. nov. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
70%
Nemtudom ti hogy vagytok vele, de szerintem a maagyar nép simán van olyan barom, hogy megszavazza a kilépést az 1300 migráns miatt.
2017. nov. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
26%

[link]


Gyerekek előtt nyomta a pónit a tag, nem tudom nekem ilyen nem hiányzik ide XD

2017. nov. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
89%
Ha minden igaz, 70 % körüli az Eu- tagság támogatottsága. Ekkorát azért nem szoktak tévedni a közvéleménykutatók.
2017. nov. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
37%

"Nemtudom ti hogy vagytok vele, de szerintem a maagyar nép simán van olyan barom, hogy megszavazza a kilépést az 1300 migráns miatt."


Az miért nem zavarja a bunkó baller majmokat, hogy a KVÓTÁVAL van a gondunk?!

Érdekes, hogy a 20 ezer kötvényessel szemben meg gyakorlatilag Ku Klux Klánt alapítottatok, habzott a szátok.

2017. nov. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
0%

54%

Az a pár tízmilliárd euró viszont hiányozna.

2017. nov. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
37%
Napi migrács-szopós kiírás ahol a csőcselék köpkölődhet a magyarokra! :P
2017. nov. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
20%

" nem tudom nekem ilyen nem hiányzik ide "


De ezeknek a sokszínűség-pártiknak meg hiányoznak az ilyenek! :)

2017. nov. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!