Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha olyan nagy a szegénység...

Ha olyan nagy a szegénység itthon, akkor hogy lehet, hogy egyre több új építésű lakást vesznek és építenek?

Figyelt kérdés

Csak kapkodom a fejem,hogy mennyi új lakás épül és rövid idő alatt el is kel. Még a használt lakások ára is irtó drága egy átlag magyar számára Budapesten szerintem. Igaz, én csak egy szegény vidéki vagyok aki nem rég költözött a fővárosba,de azért megdöbbentem kicsit azon amit magam körül látok, meg olvasok különböző oldalakon az ingatlan piaccal kapcsoaltban. Mondjuk nekem is van több olyan kollégám aki 130ezret keres és van kb. 3 pesti lakása, de ezt most csak zárójelben megjegyeztem.

Ráadásul használt lakásból is már több kel el ha jól tudom.

Tehát a kérdésben említett téma mögött lévő dolgokat szeretném kicsit megérteni.



2017. nov. 16. 09:46
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
50%
Mert Orbán Viktor egy idióta, aki nem tudja vezetni az országot.
2017. nov. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
67%
Nem mindenki szegény Magyarországon sem. Meg például ha valakinek van ingatlanja le tudja cserélni másikra anélkül hogy sok készpénzre lenne szüksége. Azt is számítsd bele hogy sok külföldi is vesz ingatlant Magyarországon befektetési céllal. Azzal viszont egyetértek hogy túl vannak árazva az ingatlanok a magyar fizetésekhez képest.
2017. nov. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
35%
Fellendülőben van az ország, csak az ellenzékiek szerint mindjárt összedől
2017. nov. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
95%
Egyre inkább "válik ketté az olló". Egy szűk réteg egyre gazdagabb, s egyre nagyobb a szegény réteg. Ez sajnos világjelenség.
2017. nov. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
61%

Úgy, h messze nen olyan vészes a helyzet, mint ahogy elő van adva.

A borsodi Miskolcon is pörög ezerrel a lakásbiznisz és nem külföldiek vásárolnak meg stb.

Ott van egyik ismerősöm, a Hellben hazaviszi a 190 nettót, barátnője a Boschban a 150-et. Az 340 plusz még a cafeteria.

70 az albérlet rezsivel együtt, továbbá 70 a kaja.Még mindig marad több, mint 200 ezrük. Az éven voltak Rómában meg Párizsban is.

Pedig egyszerű szalagmunkások.

Jah és szlovákból is már járnak át, busz hozza őket Hídvégardóból.

Ennyit erről.

2017. nov. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
34%
Az ingatlanpiac fellendülőben, a fizetések rohamosan emelkednek, a gazdaság szárnyal, ám a ballibsik még erre is sivalkodnak. Ennyi telik tőlük, ne várj mást.
2017. nov. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
95%
Budapesten azért épül annyi új ház, van eladva annyi új és régi lakás, mivel ott olyan óriási igény van rá. Máshol meg normális állapotban lévő lakást 1,5 millióért nem tudnak eladni. Ez egy ilyen dolog, egyes területeken mindig lesz igény ingatlanokra, bármennyire drágák.
2017. nov. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
38%

"70 az albérlet rezsivel együtt"


na tudod kit hülyíts, 70 be az albérletek nem állnak meg nem hogy rezsivel, ezt max annak adod be aki sosem látott albérletet csak látott olyat aki hallott olyanról aki szagolt hasonlót

2017. nov. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
58%

"70 az albérlet rezsivel együtt"


na tudod kit hülyíts, 70 be az albérlete"


Miskolc, Mikes Kelemen utca 2x

Menj és kérdezz utána!

2017. nov. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
63%
Egy szűkebb réteg egyre gazdagabb. Lásd Mészáros... az ilyen emberek pedig befektetők a pénzüket.
2017. nov. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!