Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki is ez a Soros György?

Ki is ez a Soros György?

Figyelt kérdés
Valaki el tudná nekem mondani röviden tömören, hogy ki is ő, és most hirtelen miért szól róla minden? Valahogy nem vagyok képben vele kapcsolatban, de nagyon érdekel ez az egész.
2017. nov. 21. 11:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
akkor ajánlom olvass visszább, naponta 5 ilyen kérdés van, vagy esetleg a google is elég hasznos leírásokat fog adni.
2017. nov. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%
Amerikai magyar zsidó milliárdos. Pénzét néha bírálható módon szerezte. Jótékonykodik is. Mániája a felhígult nyitott befogadó társadalmak. Ami egyeseknek tetszik másoknak nem. Nem politikus nem is Európában lakik . Mégis ki be jár az Eu parlamentbe. Ez egyesek szerint nem normális dolog ( szerintem se)
2017. nov. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%

csak egy szokásos kőgazdag gazember, aki úgy kíván elszámolni a lelkiismeretével, hogy megpróbál valami nagyot alkotni ... szerencsétlenségünkre nem nagyon megy neki, mert igazából csak a saját második világháborús sérelmeit tudja visszaböfögni, és még 70 év elteltével is attól retteg, hogy visszajönnek a fasiszták


alapított volna inkább ő is egy díjat, mint a híres robbanószergyáros Alfred Nobel

2017. nov. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%

Soros annak az Illuminátus - jakobinus - marxista - kommunista - neoliberális - globalista áramlatnak az egyik, saját arcát és nevét vállaló képviselője, amelyik mesterségesen akarja a társadalmakat átalakítani "magasabb szempontok" szerint.


Ehhez az emberkisérlethez a pénzt tőzsdespekulációval teremti elő ... nem csak ő, hanem az egész hálózat. Ilyen "pénzteremtés" volt a 2008-as pénzügyi válság is... Most ezt a pénzt költik a Afrika egy részénsk Európába költöztetésére.

Soros csupán annyiban különbözik a hálózat többi tagjától, hogy neki tudjuk a nevét, ismerjük az arcát.


Ezt a hálózatot egyébként háttérhatalomként is hallhattuk emlegetni...

Így keveset tudunk róla, de azért előkerülnek információk, például, hogy Soros 226 Európa Parlamenti képviselőt tart megbízható szövetségesének, akik szavazáskor az ő érdekei szerint fognak szavazni.


Szóval Soros az EU-t ellenőrzi...

Lucas Papademos, a mostani görög elnököt az Európai központi bank küldte.

Macront is a Rotschildek tették a pozíciójába, és a holland valamint az olasz vezetést is Goldman Sachsos emberek ellenőrzik...


Nos ennek a társaságnak egy jelentős tagja George Soros...

Nem egy magányos farkas.

2017. nov. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%

Magyar zsidó származású amerikai tőzsdés. Nagyon sok pénze van, és ebből mindenféle szervezeteket támogat. A "nyílt társadalom" érdekében, aminek annyi a lényege, hogy ne a származás határozza meg az embereket, hanem bárkiből lehessen bármi. Szóval szabad utazás, női egyenjogúság, hátrányos helyzetűek segítése, kisebbségek védelme, ilyenek. Most éppen a migráció a kérdés. Soros szerint ellenőrizni kell, és pénzt kell fordítani a beilleszkedésükre, míg a jobboldal szerint le kell zárni a határokat, és senkit nem szabad beengedni.


Ja, és mivel egy zsidó milliárdos, ezért természetesen a szélsőjobb szerint Illuminati Rotschild és egy összeesküvés vezetője a fehérek elpusztítására.

2017. nov. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
7%

Magyar származású amerikai tőzsdespekuláns csinált jó és rossz dolgokat egyaránt Van egy saját elképzelése a társadalom működéséről (erről könyvet is írt).


Lehet megvetni ,lehet szeretni viszont az eu parlamentbe nem való, mivel a világ leggazdagabb embereinek egyike ezért elég nagy befojással bír a másik ő egyszer tönkretett egy úniós tagországot (Nagy Brittannia) ezért nem értem mi keresnivalója van az EP ben mert elég gyakran jár

2017. nov. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Shai-Hulud ***** válasza:
70%

"Illuminátus - jakobinus - marxista - kommunista - neoliberális - globalista áramlat"

Na, erre iszunk egyet, ezt nehéz lehetett így összehozni! Mondd, te legalább külön-külön tudod az egyes szavak értelmét? Mert együtt nem sok van nekik...


"ő egyszer tönkretett egy úniós tagországot (Nagy Brittannia) "

Hú, nahát, észre sem vettem, hogy Nagy-Britannia tönkre lett téve. De ha igen, nem kérhetnénk meg Sorost, hogy tegyen már tönkre minket is? Én is szeretnék egy annyira tönkrement országban élni!

2017. nov. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
13%

#7 "Hú, nahát, észre sem vettem, hogy Nagy-Britannia tönkre lett téve."


Mert a fejeden ülsz...


Mióta Soros 1992-ben kirabolta a brit középosztályt, az azóta se állt talpra... Többszázezer család veszítette el a megtakarítását... A gazdagabbak nyilván tudtak hárítani, de az átlag középosztály belezakkant...

Nagyjából hasonló volt a hatása, mint a magyar devizahitelesekre a válság...

Csak a brit melósnak nem volt hova menni külföldre több pénzért dolgozni.

A brit gazdaságot azóta is a City of London* viszi a vállán, ami kb 4x annyi pénzzel spekulál, mint az Európai Központi Bank forgalma...

De ehhez a mezei briteknek semmi köze... A City of London annyira támogatja a brit gazdaságot, hogy össze ne roppanjon, de az életszínvonal látványosan zuhan.

Ennek hatását "élvezik" a magyar kivándorlók... ugyanis a hagyományos béreket már nem tudja kiizzadni a brit gazdaság. Ezért szedik ott is magyar cigányok a gyümölcsöt, és ezért megy ki az orvosaink nagy része... Mert már az egyetemi képzést se tudják finanszírozni.

Megtartják az elit képzést Etonban meg Oxfordban, de a szakemberek nagyját már ingyen importálják...


Egyébként Soros nálunk is bepróbálkozott... De hát Orbánék nem hiába tanultak a nagy furfangostól... Lebukott és 400 millióra meg is lett büntetve...


PERSZE HOGY UTÁLJA A MAGYAROKAT !!!



* A City of London nem London egyik kerülete, hanem önálló állam, mint a Vatikán, saját írott alkotmánnyal, államfővel, határokkal, és főleg saját gazdasággal.

2017. nov. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Shai-Hulud ***** válasza:
78%

Pozikám, te álmodsz. Ami még nem lenne baj, de normális ember meg tudja különböztetni az álmait a valóságtól.

Bár mindegy, felőlem azt hiszel, amit akarsz, de ugye nem baj, ha én némi kételkedéssel fogadom az előadásodat? :-)

2017. nov. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
16%

#9 "Pozikám, te álmodsz."


1992-ben ippeg Londonban éltem már 4 éve, szóval első kézből kaptam a reakciókat a font bedöntése után a hírekben és az utcán is, és folyamatosan a gazdaságban... Az IBM-nél, ahol dolgoztam, lapátra is tették a londoni üzem felét...


Nem fényezett Open Societies brossúrákból veszem, ahonnan a tifélétek tájékozódik.

2017. nov. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!