Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A cigányok mély vallásossága...

A cigányok mély vallásossága az oka annak, hogy ők elítélik a migránsokat?

Figyelt kérdés

Magyarország keresztény ország, keresztény hagyományokkal, kultúrával amit meg kell védeni a beözönlő muszlim migráns tömegektől ahogy azt kormányunk teszi.



A magyarországi cigányság tagadhatatlanul mélyen vallásos, istenfélő, keresztény.

Tiszteli Krisztust és a Szűz Anyát is.

Saját tapasztalat alapján is mondom ezt.


A cigány barátaim, ismerőseim gyakran megemlítik Istent és a házuk tele van Mária és Jézus képekkel meg nagy keresztekkel.


Tehát elmondható, hogy a cigányság nagyon vallásos.

Azt is tapasztalom emellett, hogy elítélik a migránsokat.


Valóban az lehet az oka, hogy ugye a migránsok főként iszlám vallásúak és a cigányok emiatt megvetik őket, mert veszélyt jelentenek a kereszténységre?


Ti mit gondoltok erről?



2017. nov. 21. 19:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Hát nem hinném, hogy a vallásosság annyira jellemző lenne rájuk. Szerintem csak nem akarnak konkurenciát.
2017. nov. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Az, hogy a nyakában meg az autója visszapillantóján 10 centis feszület lóg, még korántsem jeleni, hogy mélyen vallásos, ahogy az sem, ha Isten nevét rendszeresen említik (gyakran épp egy átokba foglalva).
2017. nov. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

kérdezd meg őket,


de ha tippelnem kéne akkor szerintem inkább ahhoz lehet köze, hogy nagyon hagyománytisztelőek és rasszisták(nem véletlenül maradtak meg ennyi ideig, nem nagyon jellemző rájuk a vegyes házasság vagy ha mégis akkor a jövevény olvad be nem ők) is egyben márpedig a muszlimok egy új kisebbség lenne aki borítaná az eddigi berendezkedést és még ráadásul nem is cigányok.

2017. nov. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

"Valóban az lehet az oka, hogy ugye a migránsok főként iszlám vallásúak és a cigányok emiatt megvetik őket, mert veszélyt jelentenek a kereszténységre? "


Ennyire komplexen nem szoktak gondolkodni.

2017. nov. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%

Ha a cigányok keresztények lennének betartanák az 5. és 7. parancsolatot, érdekes módon kevesebben vannak mégis a börtönök 80% a cigány tartalmú eme 2 bűn elkövetése miatt.


Szimplán félnek hogy 3-5 en nekimennek egy migrinek az meg nem tojja magát össze hanem lemészárolja őket, ennyi.

2017. nov. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
A cigányok többsége be lett etetve hogy ha jönnek a migránsok akkor ugrik a segélyük és nem jut nekik még ennyi sem...több migránsos riportba ez volt. Szóval nem értem a kérdésed.
2017. nov. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Lazy Lover ***** válasza:
6 nál a pont! :-D
2017. nov. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%

Én vallásos cigányokat nem láttam még.


Max olyat, aki a tolvajok istenét imádta:D

2017. nov. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Ezt a kérdést valami robot írta?
2017. nov. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%

Vannak roma munkatáraim. Némelyiknek tényleg lóg a nyakában a kereszt. Szép vastag és sárga ;)

Ha olyan vallásos mint amilyennek festi magát, miért csinál olyant amit az ilyen embernek nem lanna szabad tennie...


Nem vagyok templomba járó vallásos. Hiszek dolgokban.

De nem tennék olyant hogy árulkodjak....

2017. nov. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!