Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Soros Györgyről mit érdemes...

Soros Györgyről mit érdemes tudni miért utálják?

Figyelt kérdés

Nem nagyon vagyok benne a politikában, a kérdésem nem vitaindító csak mivel nem vagyok tájékozott szeretnék egy átfogó objektív képet kapni ki ez az ember. Légyszi azok írjanak akik esetleg + és - oldalról is meg tudják világítani a témát. Tényleg csak a kíváncsiság hajt, a migránskérdésről nagyjából tudom hogy ő támogatja meg olvasgattam róla de nem tudom a részleteket, szóval valaki leírná pro és kontra mit kell tudni Soros Györgyről? Tudom nehéz ezt röviden mert összetett dolog de hátha tudtok segíteni.


Köszi :)


2017. nov. 22. 06:47
1 2 3
 1/24 Andizsuzsi ***** válasza:
55%

Nem vitaindító Sorosról kérdést kiírni???

Ha csak nem a Marson éltél eddig, akkor ennél kamubb kérdést nem nagyon lehet elképzelni.

2017. nov. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
73%

Mért útálják?

- mert évtizedek óta milliárdokat költ jótékony célokra

- mert évtizedek óta fizeti pl a freemail rendszer költségeit

- mert nincs rajta sapka

2017. nov. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
25%
Minden komolyabb háborúban benne van a keze, ami jelenleg folyik a Földön. Rendszeresen spekulál hatalmas pénzekkel a tőzsdén, amivel nem ritkán valutákat vagy egy-egy ország gazdaságát dönti be, nyomorba juttatva ezzel több millió embert. Támogatja Európa iszlamizálását.
2017. nov. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Részben igazad van tudom hogy érzelemmentesen nem nagyon lehet róla írni és olvasgatok én is magamtól de még nem tiszta a kép.. Igen lehet hogy barlangban éltem eddig vagy csak nem érdekelt a politika :D
2017. nov. 22. 08:16
 5/24 A kérdező kommentje:

Elsőnek írtam az előző választ :)


Mindenkinek megy a zöld kéz amúgy.

2017. nov. 22. 08:16
 6/24 anonim ***** válasza:
43%

Azt még hozzá kell tenni, hogy az említett jótékonykodás is olyan csak, mint amit egy spekuláló, pénzért bármit üzletembertől megszokhattuk.

Adócsalás, kiskapuk, stb.

2017. nov. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Tényleg nem kamu amúgy a kérdés :)
2017. nov. 22. 08:17
 8/24 Alain Delon ***** válasza:
74%
Azért utálják, mert Orbán parancsba adta a híveinek, hogy utálni kell. Hogy miért adta nekik parancsba, az már másik kérdés témája lenne.
2017. nov. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
73%
Hallod a f@$zi tegnap volt a tvben, kb. hálni jár belé a lélek.
2017. nov. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
18%
Én személyesen azért utálom, mert nehezen viselem, hogy olyanba avatkozik bele kívülről, amihez semmi köze, aminek nem a része. Nincs köze a magyar belpolitikához, nincs köze az EU működéséhez, viszonyaihoz, mégis beleszól. Miért? Mert irdatlan mennyiségű pénze van, embertömegeket tud megvásárolni. És mert rosszindulatú. Nem, nem filantróp - emberellenes!
2017. nov. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!