Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hová fajulhat az EU és Magyaro...

Hová fajulhat az EU és Magyaroszág közötti ellentét?

Figyelt kérdés
Én nem igazán követem a politikát, vallásomat tekintve mormon vagyok, de mostanában azért figyelemmel kísérem a Brüsszeli helyzeteket és nem túl fényesek a kilátásaink szerintem. Már támogatás csökkentésről beszélnek, meg legrosszabb esetben még a kizárás is megtörténhet szerintem, ha így haladunk. Szövetségeseink sincsenek sajnos Lengyelországon kívül, ami szintén nagy probléma, hogy az EU-n belül szinte minden nagyobb ország migráció párti. Ti hogyan látjátok ezt a helyzetet? Mi lesz ennek a vége?

2017. nov. 22. 13:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem migráció-párti egyetlen nyugati állam sem, csak ők realisták abban a tekintetben, hogy vannak dolgok, amik ellen nincs mit tenni ill. nem kellett szembenézniük a 150 éves török uralommal soha a történelmük során. Ami meg Lengyelországot illeti, sajnos ez csupán történelmi nosztalgiára visszavezethető üres érzelmi kapcsolat és semmi racionalitás, kölcsönösen előnyös gazdasági kapcsolat nem áll mögötte. Az ellentét meg mesterségesen keltett ellentét, tudjuk mi célból, csak azért az elmebeteg egy idő után mégis csak zártintézeti elhelyezésre kerül.
2017. nov. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
Dehogy történhet kizárás...
2017. nov. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Optimális esetben gyorsan,messze.
2017. nov. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%
Jó esetben előbb-utóbb győz a tudomány, a vallásokat megszüntetik, és a konfliktusok 99%-a magától megszűnik. Idővel rá kell ébredni, hogy nem lehet örökké hinni a Mikulásban, meg embereket gyilkolni miatta.
2017. nov. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
#4: Azért a vallásokat, a kommunizmusban is hiába próbálták ellehetetleníteni, "megszüntetni". Persze, lehet, hogy majd egyszer, a nagyon távoli jövőben megszűnnek, de még ez sem biztos.
2017. nov. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
12%
Egyszerű: az EU feloszlásához. Így nem lehet sokáig szövetséget fenntartani, ahogy az EU vízfej akarja.
2017. nov. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
8%

Túl sok itt a befektetés ahhoz hogy kizárjanak.

Ugatnak a brüsszeli kutyák. Meg akarják félemlíteni a lakosságot.

Amúgy egyetlen kelet-európai állam sem hajlandó alávetni magát a betelepítéseknek de most rajtunk szeretnének példát statuálni. A többi nyuszika meg közben lapít a bokorban ahelyett hogy összefognának velünk.

2017. nov. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"Jó esetben előbb-utóbb győz a tudomány, a vallásokat megszüntetik, és a konfliktusok 99%-a magától megszűnik."


Mert aztán arra nincs/nem volt még példa, hogy faji, osztály, bőrszín vagy származás alapján gyilkolták volna egymást az emberek. Azért ne legyünk már ennyire szűklátókörűek, ha már a "tudományra" hivatkozunk.

2017. nov. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Végső esetben felfüggesztik a támogatásokat.

De én amúgy nem az EU-tól félek, hanem a magyar nép végtelen hülyeségétől. Szerintem a magyar nép simán van olyan baromállat, hogy megszavazza a kilépést és romba döntse ezt az amúgy is döglődő országot.

Mondjuk én azt már nem fogom megvárni :)

2017. nov. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Na akkor a viszont nem látásra.

A magyar nép akkora "baromállat" h jobban EU párti mint a nyugati országok.

2017. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!