Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely vs Orbán...

Karácsony Gergely vs Orbán Viktor vitában melyik jönne ki jobban? Miért?

Figyelt kérdés

Orbán nem áll le az ellenfeleivel vitázni, de ők legalább megtették.

https://www.youtube.com/watch?v=a1ud_71eyu4


Orbánnak hogy menne ha kiállna?



2017. nov. 22. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
LMP nem köt elvtelen megállapodásokat? :DD És Ron Werber?
2017. nov. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Karácsony nyerne, mert Orbán nem tud vitázni, ez tény. Ő abban jó, hogy az előre kitalált gondolatokat előadja, más mondandójára reagálni már nem megy. Nem véletlen, hogy interjút sem ad, csak jól megválogatott riportereknek, ha meg netán egy ellenzéki médium kérdezni tud tőle az utcán, akkor is maximum odalök egy félmondatot és gyorsan elfordul, nehogy beszélgetés alakuljon ki.
2017. nov. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, de szerintem, nem is fogjuk megtudni.
2017. nov. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%

Orbán gyáva is buta is egy vitához.

Elkurcsány is úgy megalázta mikor utoljára ki mert állni vitázni hogy azóta is pszihiáterhez jár.


Bármelyik politikus levitázza mert orbánnak nincsenek érvei csak gyűlölködni meg lopni tud.

2017. nov. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Hazudni is.
2017. nov. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%

"Elkurcsány is úgy megalázta mikor utoljára ki mert állni vitázni hogy azóta is pszihiáterhez jár."


Döntsétek már el kedves balliberálisok, hogy 2002 óta vagy 2006 óta kezelik az Orbánt. Mert így nagyon ellentétes:D

2017. nov. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Azért vicces, hogy Gyurcsány az egyetlen abban a brancsban aki tud számolni.

Szél Berni sosem volt még ilyen kis butuska a kamerák előtt, ahogy kínosan kerüli nehogy bele kelljen már menni az ő nevével fémjelzett program pénzügyi részleteibe.

2017. nov. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

"Döntsétek már el kedves balliberálisok, hogy 2002 óta vagy 2006 óta kezelik az Orbánt. Mert így nagyon ellentétes:D"


1 nem vagyok baloldali

2 nem vagyok liberális

3 orbán maga vallotta be hogy vannak skizofrén hajlamai

ne nekem hidd el a fűrrered szájából hallhatod.

https://www.youtube.com/watch?v=tFQ9yphPsIo


1:40 től beszél róla hogy mentálisan instabil

de gondolom az agyhely mosott fidesznyikok ezt is sorosra meg az emútnyócévre meg a rosseb se tudja mire fogja csak hogy megpróbálja kimosni ezt az elmebeteget

2017. nov. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14%

#8


ti amúgy ismertek azt a szofisztikai eszközt, hogy humor?


nem ártana megtanulni lassan, látnátok, hogy mennyire kabaré amit itt leműveltek

2017. nov. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
Összeomlana. Gyurcsány mondta, hogy az ő vitájuk után felhívta, hogy beszéljenek, de teljesen kitért a józan ész határaiból mint politikus és mint ember is, még el sem mondhatta miket mondott, annyira szalonképtelenné vált a vereség hatására Orbán. Igazi gyenge, semmi ember, nem csoda, hogy bújkál a politikusok és a magyarok elől.
2017. nov. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!