Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Jobbik szépen lassan...

Ha a Jobbik szépen lassan liberális párt lesz, akkor elképzelhető, hogy ők lesznek az új MSZP?

Figyelt kérdés
Az MSZP-nek már nyilvánvalóan semmi esélye nincsen, ezért a baloldalnak másik pártot kell találnia. Lehet, hogy a Jobbik lesz az? Ennek a jelei már most is mutatkoznak.

2017. nov. 23. 21:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%

az MSZP-t a kádárnyuggerek, és a kommunista média klientúrájának a pártja volt

sajnos már öregek picit


a jobbiknak mást kell kitalálnia

a baloldalnak jelenleg nincs identitása

annyit tudnak, hogy "én is utálom orbánt"

ebbe szerinte simán belefér a jobbik :)

2017. nov. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%

1. Nem lesz liberális párt

2. Az MSzP a kádárnyugdíjasok pártja

2017. nov. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Jobbik az egyetlen aki esélyes a kormányváltásra. Igazából nekem mindegy mivé alakulnak át, legfontosabb az hogy az egész Fideszt lesöpörjék, és valamennyire rendet tegyenek. Mondta nekem egy helyi képviselő jelöltjük hogy nagy csodát nem fognak tudni tenni 4 év alatt, de mindent megtesznek azért hogy élhetőbb országunk legyen, és belegondolva rosszabb nem lehet, mert már az, maximum jobb vagy marad minden ennyire rossz.
2017. nov. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

"nagy csodát nem fognak tudni tenni 4 év alatt, de mindent megtesznek azért hogy élhetőbb országunk legyen, "


mert nem értenek hozzá

2017. nov. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akik szerint a kérdésem állitása nem lehetséges, ők mit szólnak hozzá, hogy a néppártosodással együtt egyre több baloldalra jellemző megnyilvánulása van a Jobbiknak, pl Slomónak irt levél, EU párti megnyilvánulások, szociális érzékenységet mutatás stb.?
2017. nov. 23. 22:07
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Levél Slomonak?


1. Boldog hanukát kívánkt neki. Húha.

2. Slomo eleve fideszes, és nem egy baloldali figura!


Kérdező, benned több az érzelem mint a racionalitás.

2017. nov. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"# 5/6 Időpont ma 22:07"

Azt, hogy ugyanolyan szélkakas, mint Viktor - és pont annyira hiteltelen is.

2017. nov. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

A Jobbik, mint új MSZP?

A Jobbik hovatovább akkorát változik, hogy szép lassan eljön az ideje, hogy nevet is változtasson, akár ÚJ-MSZP-re. Vagy megszűnjön. Épeszű ember már nem nagyon van, aki követni tudja őket, is ki tud tartani mellettük. Jobb lenne a csúcson abbahagyniuk!

2017. nov. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%

Az egyik (neked biztosan kedvencek között számon tartott) fityeszes propagandaújságban olvastam, hogy ne higgyünk a néppártosodásnak, mert még mindig nácik.


Most akkor beszéljétek meg hogy még mindig nácik, vagy új MSzp-féle liberális párt! :)

2017. nov. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
12%
az mszp mindig is náci párt volt, nem értem a dilemmádat
2017. nov. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!