Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nemzeti konzultációt jobb...

A nemzeti konzultációt jobb lett volna inkognitóban kitölteni?

Figyelt kérdés

Egy cikket olvastam arról hogy akik kitöltötték azoknak "ellophatták,, bizonyos adatait:


[link]


Akkor jobb lett volna virtuális gépen, sandboxban futtatott, tor böngésző alatt (létrehozott új e-mail címmel) kitölteni?


Vagy ezek csak kamu hírek amiket Soros György terjeszt?



2017. nov. 29. 17:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Ennyire nem kell rettegni, gyakorlatilag bármikor bármilyen oldal el tudja lopni az adataidat, nem csak a nemzeti kóhnzultáció...
2017. nov. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

Nem kellett hozzá létező e-mail, se létező név. Bármit elfogad a rendszer.


A cikk pedig amit belinkeltél, informatikusként mondom, hatalmas marhaságokat ír.

2017. nov. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Oké, köszi!

Pedig már azon gondolkodtam hogy ha megfertőződött a gépem, érdemes lenne teljesen újratelepíteni, nehogy ez miatt veszélynek legyek kitéve.

De így akkor talán nincs nagy baj. :)

Nem értem miért kell ilyen álhíreket terjeszteni...

2017. nov. 29. 18:08
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
én legalább 3-szor kitöltöttem, egyszer se adtam meg valós adatot...ennyit a komolyságáról...
2017. nov. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

# 4

De azt mondták hogy egy embernek csak 1x szabad kitölteni, azt is csak akkor ha nem küldte vissza a levelet.


Ha többször is ki lehet érvényesen tölteni, akkor lehetséges hogy hamis eredményt kapunk...nem?

2017. nov. 29. 18:36
 6/15 A kérdező kommentje:

Minden esetre látom ezt nagyon elhibáztam!

Jobb lett volna ha visszaküldöm a levelet!

2017. nov. 29. 18:37
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"De azt mondták hogy egy embernek csak 1x szabad kitölteni, azt is csak akkor ha nem küldte vissza a levelet.


Ha többször is ki lehet érvényesen tölteni, akkor lehetséges hogy hamis eredményt kapunk...nem?"


Egyem a naiv szívedet.

2017. nov. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A nemzeti inzultációt napi harmincszor ki lehet tölteni. Ezért küldték vissza annyian.
2017. nov. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kitöltöttem vagy 3 arab névvel, kamu e-mail címekkel és mind elfogadta... :D hát nem érdekes? :D kíváncsi leszek a végeredményre: szavazatok száma: 16millió543ezer943 :D
2017. nov. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Hát de akkor ez alapján hogy fog tudni szembeszállni a kormány Brüsszel-el?

Úgy értem akkor nem sok értelme lenne az egésznek.

Lehet hogy van valami beépített figyelőrendszer, ami majd később kiválasztja a hamis eredményeket...

2017. nov. 29. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!