Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed arról hogy a...

Finom zserbó kérdése:

Mi a véleményed arról hogy a Jobbikot gyakrolatilag megpróbálja a Fidesz ellehetetleníteni? Hivatalosan is diktatúra van már?

Figyelt kérdés
[link]
2017. dec. 6. 21:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
73%
jabzmeg
2017. dec. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
50%
Teher alatt nő a pálma. A Fideszt csak a Fidesz tudja megbuktatni és nagyon jó úton haladnak ez felé...
2017. dec. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
18%
Jól teszi!
2017. dec. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom mit vergődik a fidesz a jobbikkal, mert sajnos így is valószínűleg torony magasan nyerik majd a választásokat.
2017. dec. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
63%
Mégse lehet olyan nagyon erős a Fidesz, ha ennyire rettegnek a Jobbiktól...
2017. dec. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
26%
Hivatalosan és nem hivatalosan sincs diktatúra, de ha nagyon hiányzik irány Észak-Korea.
2017. dec. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

a fidesz fanok lelki világáró amúgy sokat elárul hogy tapsolnának egy párt ellehetetlenítésének is.


nevetséges.


ez rákosista tempó.

2017. dec. 6. 21:26
 8/31 anonim ***** válasza:
76%
Én kifejezetten örülök neki bizonyos szempontból... Ha ebből sem lesz akkora botrány és összefogás ami elsöpri ezt a kormányt akkor aztán tényleg lehet innen lelépni, az utolsó meg majd lecsukja a villanyt
2017. dec. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
45%

"a fidesz fanok lelki világáró amúgy sokat elárul hogy tapsolnának egy párt ellehetetlenítésének is."

Mert te nem tapsolnál mondjuk a fidesz ellehetetlenítésének? Látják már hogy Vona hülyeségei miatt nem fognak nyerni, aztán most készítik elő a rívást h de háát el lettünk lehetetlenítve...

2017. dec. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

"Mert te nem tapsolnál mondjuk a fidesz ellehetetlenítésének? "


Ne magadból indulj ki, én nem tapsolnék ennek. Én elkötelezett demokrata vagyok.

2017. dec. 6. 21:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!