Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Soros György irányítja az LMP-t?

Soros György irányítja az LMP-t?

Figyelt kérdés
Több szálon kapcsolódik egymáshoz Soros György és az LMP. Szél Bernadett, a párt miniszterelnök-jelöltje több olyan uniós biztossal is találkozott, akik gondolkozás nélkül hajtják végre a Soros-tervet.

2017. dec. 6. 22:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
:DDDDDDD
2017. dec. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
😂 A Soros-terv az, hogy a felcsúti ganajhordó Orbánt és a hazaárulókból álló FIDESZ-t Soros György a parlanentbe, majd kormányra juttatta, ők pedig tönkreteszik és kifosztják Magyarországot, elüldözik a fiatalokat. Aztán rövidesen csak romák, nyugdíjasok, rabszolgák és jobbágyok, meg a fideszes urak éx a zsoldosaik naradnak. Ma Magyarország Európa legalja szemete. Én is gyűlölöm ezért Sorost! Nélküle a felcsútí ganajhordó Orbán es maffiája soha nem jutott volna hatalomra. :)
2017. dec. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Orbán még magával Soros Györggyel is találkozott!!44!
2017. dec. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
3%

Orbán Soros taníttatta, ő finanszírozta a diplomáját? Szted komoly az ellentét köztük vagy csak megjátszák?

Hogy alakulhatott ki a 2/3?

Szted miből lett gazdag Soros? Orbánék lopják nekik az eus pénzeket! Gondolkodj már!

Pont nem azt az LMP-t fogja támogatni aki erősen korrupció ellenes. Ők nem lopnák a sok pénzt neki!

2017. dec. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

Arany szívem, akihez a legszorosabb köze valaha volt Soroshoz és magyar politikai párt, az a Fidesz, ez nem titok, nem is titkolja senki. Az LMP-nek valóban van köze Soroshoz. Meg az összes többi, a populista jobboldaltól elzárkózó embernek. Tudod mi? Az hogy mindannyian érdemi demokráciában hiszünk, nem pedig tömegmanipulációra és gyűlölködésre építő fehérgalléros maffiózók játszóterének akarjuk az országot.


Szóval nekem is van közöm a Soroshoz, ide lőjj....

2017. dec. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Téged meg Mészáros irányít? Több szálon is van kapcsolat,és az agymosás kipipálva nálad.
2017. dec. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok.


Hidd nyugodtan hogy hazudok. Csak nem lettem elkábítva.

2017. dec. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Na, jól van, most már vedd be szépen a gyógyszered és menj aludni.
2017. dec. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyítottan csak a Fideszt és magát a felcsúti pákítót meg a pártja javát támogatta Soros. Ennek elismerése ként jelenleg is díszpolgár Gyuribácsi, te meg itt lmpzel?


múltkor még nem a Jobbikot vette meg? lemaradtam? az a baj hogy a fityisz hallucinációit nem győzi nyomonkövetni a társadalom, annyi ellenségképet próbál már produkálni a propagandaminisztérium ( ja nekünk arra is futja ) hogy már nem tudod melyik hazugságuk az aktuális

2017. dec. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én Fidesz szavazó vagyok de már nagyon elegem van ebből a Sorosozásból. Szerintetek mindent ő irányít? Ő befolyásolja az egész világot? Nem emiatt szavazok rájuk de ez a Soros plakátolás nagy baklövés volt. Ráadásul sokan mindenben csak Sorost látják ami nagyon szomorú. Amúgy a válasz: nem hinném. 100% osan ugye nem lehet semmit sem kimondani.
2017. dec. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!