Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért írja ki háromnaponta az...

Miért írja ki háromnaponta az Origó, hogy a Fidesz erősödik?

Figyelt kérdés
Ez mi célt szolgál náluk? Ugyanis ez nyilvánvalóan nem igaz, hiszen aki eddig utálta a Fideszt az senki nem fogja hirtelen támogatni őket, ellenben elég sokan pártolnak el tőlük folyamatosan. Akkor mi a céljuk ezzel, hogy folyamatosan valótlanságokat állítanak?

2017. dec. 8. 19:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Etetni a birkákat.
2017. dec. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
5%

"Etetni a birkákat."


Hagyd már abba ezt a birkázást, ha már szidni akarod akkor szidd a pártot és a politikusait, szavazókat szidni a leggusztustalanabb húzás amit csak kilehet találni

2017. dec. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
63%

Nem tudom miből veszik ezeket a random statisztikákat. Mert még sose hallottam senkitől, hogy tényleg felhívták volna ilyen miatt.


De szerintem is erősödik.

Főleg most fog ha a jobbik ellehetetlenül.

2017. dec. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Mert ez a parancs, érik a narancs.
2017. dec. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
5%

"ellenben elég sokan pártolnak el tőlük folyamatosan."


Kérdező logikájával-----Nem értem, hogy ezt honnan veszed. Ez nyilvánvalóan nem igaz, hiszen aki eddig támogatta a Fideszt, az ezután is fogja. Ellenben a Fidesz erősödik. Kérdező, mi a célod ezzel, hogy folyamatosan valótlanságokat állítasz?-----Kérdező logikájával


Kérdező, nem veszed észre, hogy sántít az érvelésed? Olvasd át ezt, légyszives:

[link]

2017. dec. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
14%

Ajánlom figyelmedbe a legutóbbi négy közvélemény kutatást a témában és utána légy okos:


Publicus

[link]

"A Fidesz szavazóinak száma a múlt hónapban egy százalékpontot növekedett, és ebben a hónapban újra egy pontot, így 27 százalék."


ZRI-Závecz

[link]

"A Fidesz felfelé szálló ágban van, július óta – amikor 24 százalékon állt – minden hónapban nőtt valamelyest a tábora. Az elmúlt hetekben kis mértékben, 30-ról 31 százalékra emelkedett a kormánypártot preferálók aránya."


Nézőpont

[link]

"Novemberben a teljes felnőtt népesség 35 százaléka támogatta a kormánypártokat, ami négy százalékpontos növekedés októberhez képest. "


Századvég

[link]

"A Fidesz-KDNP a teljes népességen belül két százalékponttal tudta növelni előnyét az elmúlt hetekben."


és ebből az első kettő abszolút ellenzéki cégnek számít.

2017. dec. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
5-ös: nem is tudom, talán onnan gondolom ezt, hogy egyrészt logikusan átgondolom (a magyarok eddig is vagy imádták vagy utálták a Fideszt, olyat meg nehezen tudok elképzelni, hogy valaki eddig utálta őket, aztán most hirtelen három nap alatt a szavazójukká vált; mindezt pedig olyan mértékben, hogy még kimutathatóan mérni is lehessen főleg nem bírom elképzelni), másrészt pedig nekem reprezentatívabb amit a családom, barátaim, ismerőseim, az internetes kommentelők és úgy cakompakk az emberek körében látok/tapasztalok (egy-két idős ember kivételével gyakorlatilag az összes családtagom, barátom és akár fiatal, akár középkorú egyéb ismerősöm utálja és elítéli a Fideszt), mint egy mindenféle forrást nélkülöző, hasraütésszerűen idedobott állítás. Meg aztán, ahogy a hármas írja: én sem találkoztam még soha senkivel akit felhívtak volna és megkérdezték volna. Akkor honnan a statisztika? Vagy netán arról van szó, hogy csak a támogatókat kérdezik? De 100% hogyan tud erősödni tovább? Ezért nem értem ezt a dolgot, illetve hogy ez mi célt szolgál.
2017. dec. 8. 19:41
 8/16 anonim ***** válasza:
21%

"Fideszt az senki nem fogja hirtelen támogatni őket"


Hát én azért elég sok olyat láttam, akik a nyugati körül látták a migránsokat, hogy inkább rászavaz, csak ne legyenek beengedve

2017. dec. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
16%

Hajajj, vannak itt fogalomzavarok.

Továbbra is ajánlom a következő oldalt:

[link]


"a magyarok eddig is vagy imádták vagy utálták a Fideszt"


Nem. Vannak Fidesz szavazók és vannak más pártok szavazói. És van a BIZONYTALANOK tábora. Miért is BIZONYTALAN? (Válaszold meg magadban a kérdést.)


"nekem reprezentatívabb amit a családom, barátaim, ismerőseim, az internetes kommentelők..."


Ha a gyakorikérdések kommentelőit nézzük, akkor 2%-os támogatása se lenne a Fidesznek. Ha a 444-ét, akkor szintén. Ha a 888.hu-nál néznénk, akkor 100% lenne a Fidesznek. Ez neked reprezentatív?

Ja és: mi is a reprezentatív felmérés fogalma? (Válaszold meg magadban a kérdést.)


"én sem találkoztam még soha senkivel akit felhívtak volna és megkérdezték volna."


Engem meg már hívtak is fel, rendszeresen válaszolok is. Akkor ez most reprezentatív?


Várom válaszod.

2017. dec. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

u.i.

Ajánlom a következő GYK oldalt a reprezentatív felmérés értelmezéséhez:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__egyeb-kerdesek__6..

2017. dec. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!