Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek politikai lejáratá...

Szerintetek politikai lejáratás amit (VV) Éva csinál Havas Henrikkel?

Figyelt kérdés
[link] Azért az elég érdekes, hogy pont akkor jutott eszébe kitálalni, amikor Havas a Vonáról ír könyvet. Ez is egy fidesz akció lenne?

2017. dec. 10. 15:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Nincsenek véletlenek. Igen, politikai akció volt!
2017. dec. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
Egyértelműen igen, de sok értelme nincsen. Havast eddig is vagy utálta vagy szerette valaki, és nem hiszem, hogy aki szerette, az most megutálná azért, mert a "szentéletű" VV Évának ajánlatokat tett. A Vona könyvnek meg ez külön reklám, szóval szerintem ezt eléggé elszúrta most a propagandasajtó. Azt nem tudom megérteni, hogy miért kezdtek el az utóbbi hetekben ennyire rettegni Vonától és a Jobbiktól.
2017. dec. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
#2 Ez nekem is feltűnt, de az ÁSZ-üggyel hatalmas öngólt rúgtak, csak a Jobbiknak szerzik a szavazókat. Én is Jobbikra fogok szavazni, és szerintem a Jobbik képes egyedül leváltani a jelenlegi Orbán-kormányt.
2017. dec. 10. 15:34
 4/25 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nem mostanában úgy is elég nagy divat ez a "engem is zaklattak dolog"

Amúgy nem hiszem, hogy sokan átmennének a jobbikra szavazni, főleg az arculat váltásuk után

2017. dec. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
78%

VV Évácska már korábban lenyilatkozta, hogy őt sajnos(!) nem molesztálta senkit... de lehet csak elfelejtette és azóta visszatértek az emlékei... és pont most. Érdekes, mi? :)

Nem szimpatizálok Havassal, de ez az egész ügy nevetséges. Azt el tudom képzelni, hogy ajánlatot tett a Baukónak, de hát most ez miért olyan nagy gond, az a nő egy ribizli minden értelemben. Ja és pont ezért gondolom, hogy ha lett volna ajánlat, akkor Évácska elfogadta volna, mert nincsenek erkölcsei. Szóval nem igazán hiszem, hogy bármi is igaz Éva sztorijából. Havas meg sanszos, hogy már impotens is.

2017. dec. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
10%
Ha a fideszé lenne ők hamarabb Vonát támadnák nem pedig celebekkel szórakoznának
2017. dec. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%
Havas Henriket azért járatják le, mert "ballibsiként" együttműködik a Jobbikkal. A Fidesznek ez nagyon veszélyes
2017. dec. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%

"Ha a fideszé lenne ők hamarabb Vonát támadnák "


Ja tényleg, mert őt egyáltalán nem támadják, mi? :D

2017. dec. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
25%
Jó hát Zázri az egyik öngólt lövi a másik után. Pont egy Havassal irat magáról könyvet? Tarhált volna arra is pénzt és bízott volna meg egy normális írót.
2017. dec. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
41%
Azért irat Havassal, hogy a prolik is elolvassák. Ők a legnagyobb szavazótömeg ugyanis. Nyilván Nobel-díjas író is megírta volna, csak az nem érdekelt volna senkit.
2017. dec. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!