Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Úgy néz ki Karácsony G. lesz...

Úgy néz ki Karácsony G. lesz a közös miniszterelnök jelölt a baloldalon. Legalábbis az Mszp támogatja az ötletet. Mit szóltok hozzá hogy Molnár Gy. Mszp elnök azt se tudja ez az ember melyik párt elnöke?

Figyelt kérdés
2017. dec. 10. 18:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Már miért ne tudná? Valami link vagy videó van erről?
2017. dec. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Lehet direkt trollkodott :)


De pontosan milyen közös lista is lesz ez? Mert az Együtt bejelentette hogy ő ebből nem kér. Akkor ki lesz még benne? (bár most lehet én is keverem de a lényeg az, hogy az Együtt-PM duóból csak az egyik lesz benne)

DK nem lesz benne. Akkor kapnak egy helyet még a Liberálisok?

De akkor nem lesz már 15% a választási küszöb? Az meg így, hogy lényegében véve csak az MSZP rendelkezik támogatókkal már eléggé necces kategória.

2017. dec. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz ő miniszterelnök, 3 hónap múlva ő is repül mint Botka, vagy ha Molnár tényleg nem is ismeri, akkor még hamarabb...
2017. dec. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

[link]

itt a cikk ami tartalmazza a bakit is.


amúgy meg tudom érteni Molnárt, nekem se mindig világos ki az Együtt és ki a PM.

2017. dec. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ki a f@s.om az a Karácsony G.???

Ennyi erővel én is lehetnék a közös miniszterelnök jelölt.

2017. dec. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Unom ezt az egészet. Lehet pont ez a célja a sok agymosásnak.
2017. dec. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%

"Ki a f@s.om az a Karácsony G.??? "


Igen ezt a kérdést állandóan felteszik olyanok, akik nem követik a politikát, de a másik részről meg mindig az a kritika, hogy a régi emberekkel nem lehet rendszert váltani, mert nem hitelesek. Most akkor mi van? Se ez se az? Meg kell ismerni az új arcokat, ha új embereket akarunk!

2017. dec. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
57%
Azért olyan jelölttel harcba szállni, aki magam sem tudja, hogy "mi a f...ért" vállalta el... Hát baLOLdal... 5% talán meglesz.
2017. dec. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
[link] Itt a link hitetlen
2017. dec. 10. 19:14
 10/16 anonim ***** válasza:

[link]


Ennyit erről, hogy mennyire komoly az egész. Arra a rövid időre amíg nem lép(tetik) vissza, minek megtanulni hogy éppen most melyik párt elnöke?

2017. dec. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!