Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van a Fidesznek és...

Miért van a Fidesznek és híveinek ilyen bulvár stílusa?

Figyelt kérdés

Szerintem azért észrevehető, hogy sok fideszes politikusnak van ilyen tenyérbemászó stílusa, hogy riporterek kérdeznek tőlük valamit, ők meg nem válaszolnak és bunkó módon reagálnak.


Az is látszik, hogy nem állnak le vitázni teljesen egyértelmű témákról.

Például Orbán szinte senkivel nem áll le vitatkozni.

A bulvár stílust úgy értem, hogy gyakran államférfihoz nem méltó módon reagálnak és "beoltják" azt aki kérdez valamit vagy vitatkozni próbál velük.


https://www.youtube.com/watch?v=C2yB8OXlTrQ

Főként a szemöldökcsipesz.


És tapasztaltam már ilyet a szavazóikkal kapcsolatban is, hogy pl felvetettem a korrupciós ügyeket erre csak annyi volt a válasz, hogy "törődj a magad dolgával, mi közöd hozzá ki, hogy gazdagodott meg" stb


Semmibe veszik a vitapartnerük véleményét, oltják őket stb.


Ti is tapasztaltatok már ilyesmit? Mi lehet ennek az oka?



2017. dec. 15. 12:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2017. dec. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%

Én fideszes vagyok, gyakran látogatom ezt az oldalt és gyakran válaszolok is

Viszont kérdést felém még sosem szegeztek csak lepontoztak és privátban is csak olyan üzeneteket kaptam hogy "kinyírom a családod te g..." stb. minősíthetetlen üzeneteket.


Tehát ha van konkrét kérdésed felém én állok elébe, akár vitázhatunk is egyes kérdésekről de csak akkor ha kultúráltan érvelsz nem pedig a fenn említett módon szidsz majd

2017. dec. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Miért te hogy védenéd a kimagyarázhatatlant, a lopást, hazaárulást? Csak ilyen stílusban lehet.
2017. dec. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

2-es!


Vannak a másik oldalon is primitív emberek ez tény de azt vettem észre, hogy a Fideszre jóval jellemzőbb ez a primitívség.

2017. dec. 15. 13:12
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
"Nem adhatok mást, csak mi lényegem."
2017. dec. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Lazy Lover ***** válasza:
20%
mert komcsik
2017. dec. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

"Miért te hogy védenéd a kimagyarázhatatlant, a lopást, hazaárulást? Csak ilyen stílusban lehet."


Egyáltalán nem védem a korrupciót, az a gond hogy a magyar politikai porondon az egész felhozatalon nincs olyan aki ne lopna vagy nem lopott amikor hatalmon volt kivétel a Jobbik és az LMP akiknek még nem volt alkalmuk bizonyítani.

Viszont velük egyáltalán nem értek egyet. A jobbik nagyon szimpatikus volt sőt már úgy voltam vele hogy a kövi választásokon rájuk szavazok egészen addig amíg 180 fokot nem fordultak

2017. dec. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
2-es vagyok na pont erről beszéltem, kérdések helyett már pontoztok is lefelé
2017. dec. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

[link]


Amit Puzsér mond, s utána Wahorn.

2017. dec. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

[link]


Erre gondolsz, kérdező?

2017. dec. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!