Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan, aki azért nem...

Van olyan, aki azért nem szavaz a Jobbikra, mert azt szeretné, hogy Vona Gábor lemondjon?

Figyelt kérdés

"Ha nem nyerünk 2018-ban, lemondok"


Bár szerintem, amúgysem volt ás most sincs reális esélye a győzelmüknek.

Lehet, hogy Vona tudatosan lépett fel egy ilyen kijelentéssel, mert elszeretné hagyni a politikát?



2017. dec. 25. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Grespik szelleme.
2017. dec. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

Közvetve igen. Azért nem szavazok, mert azt szeretném, hogy lemondjon Vona, mert a mostani Jobbik egy rakás szar.


Persze, nem biztosíték az ő lemondása, attól maradhat a párt az a szar, ami most.

2017. dec. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Viccet félretéve, talán az aki nem akar mérsékelt jobboldali pártot támogatni (no ami szerintem nem lesz a Jobbikból de Vonának az a szándéka.) De ugyebár több is veszett mohácsnál, minek után még sosem nyert fasiszta párt 1990 óta Magyarországon.
2017. dec. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Ezzel csak azt akartam mondani, hogy többen vannak azok akik nem szavaznának szélsőséges pártra, legalábbis nyíltan cigózóra zsidózóra, mint akik igen.
2017. dec. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Végülis igen. Én is ezt szeretném, hogy Vona és Simicska eltakarodjon a Jobbik közeléből. Amíg ők ott vannak, nem szavazok rájuk újra
2017. dec. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Igen,mert kitiltott a Facebook oldaláról.Pipa lettem,nem bírja a kritikát.
2017. dec. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Azok között, akik a "régi" Jobbikot szerették, nyilván vannak ilyenek.
2017. dec. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudom. Engem pár hónapja kizártak a Jobbik Ifjúsági tagozatából csak azért mert azt a kritikát írtam hogy "nagyobb hangot adnak a plakáttőrvény elleni kampánynak mint a problémákra az egészségügyben stb."

Szerintem nem írtam semmi sértőt de kizártak


Szóval nem csak Vonával van a gond hanem a többi vezetővel is

2017. dec. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Biztos, hogy vannak ilyenek, hiszen rövid idő altt eltűnt a Jobbik szavazóinak kb harmada, ami csak a Simicska-Vona páros ténykedésével magyarázható, mással nem nagyon.
2017. dec. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!