Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleménye a fideszeseknek...

Mi a véleménye a fideszeseknek arról, hogy az ATV-s Ignáth Márk most Mészáros Lőrinc TV-jében olvassa a híreket?

Figyelt kérdés
Az nem zavarja őket, hogy egy "ballib" tévénél dolgozott előtte?

2018. jan. 8. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Álságos vagy kérdező, neked is lenne az a pénz amiért egyszer baloldali, másszor fidesznyalonc médiumnál dolgoznál.


Ha nem tűnt volna fel, Kóka János és diploamta útlevéllel utazhat a NER-ben, pedig ő SZDSZ-es volt.


Ebben az országban sokan "túlélnek". Ha a szociáldemokrácia a menő, mindenki annak vallja magát, ha a jobboldal, akkor aki közel akar a húsos fazékhoz kerülni annak vallja magát. Mindig a pénztől függ minden. Hidd el ha a Fidesz meggyengül, ezek azonnal otthagyják a pártot.

2018. jan. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az nem zavarja a balliberálisokat, hogy a most nagy szent Csintalan Sándor a 90-es években kommunista volt, majd a kétezre évekre fideszes, majd a 10-es évekre balliberális lett?


Ez ilyen. Itt nem számítanak az elvek, csak a pénz. Szégyen.

2018. jan. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok álságos. Valóban én is ezt tenném. :)

De ez a fideszhíveket nem zavarja? Hogy a "szent" miniszterelnökünk kebelbarátjának tévéjében ez megengedett? Csintalan múltjával is tisztában vagyok... nem ez volt a kérdés.

2018. jan. 8. 16:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene, hogy zavarja? Egy hírolvasóról van szó, ha jól értem...
2018. jan. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából abban sem vagyok biztos, hogy tudják, ki az az Ignáth Márk. Miért is kellene egy hírolvasó nevét, előző munkahelyét ismerniük. Ha Kálmán Olga állna tovább a Hír tv- től is és tűnne fel egy fideszes médiában, az már érdekesebb lenne...
2018. jan. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!