Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mely vidéki választókerületeke...

Mely vidéki választókerületeket nyerheti meg az idei választáson a baloldal?

Figyelt kérdés

2014-ben összesen 10 egyéniben győztek, ebből 8 fővárosi, 2 vidéki (Szeged és Miskolc).

Voltak azonban olyan választókerületek, ahol viszonylag szoros eredmények születtek (az országos támogatottsághoz képest).

Nyíregyházán a Fidesz 35,78%-ot, az MSZP 32,29%-ot;

Pécs 2-es körzetben a Fidesz 36,27%-ot, az MSZP 31,94%-ot;

Pécs 1-es körzetben a Fidesz 37,19%-ot, az MSZP 32,95%-ot ért el.

Mennyi az esély arra, hogy legalább ezt a három választókerületet megszerzik az eddigi 10 mellé? Vagy még a jelenlegi 10-ből is elvesztenek párat?


2018. jan. 8. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

itt már eleve látni hogy baj van nálad, te valszeg jobberekben meg liberálisokban gondolkodsz, de mindegy, ez a te szűklátásod.

Én nem vagyok fideszes, de ha ma kéne szavazni vagy a fideszre szavaznék vagy alternatívaként senkire, mert nincs igazán épkézláb alternatíva.

2018. jan. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Nem megyek szavazni, mert nem érdekel a politika. Akárki is volt hatalmon, mindig ugyanolyan (rossz_jó) volt, szóval nekem tökmindegy ki lesz.
2018. jan. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
A jelenlegi 10-et sem tartják meg azután a bohóckodás után, amit az elmúlt pár hónapban rendeztek.
2018. jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 és #2

Ki az anyám kínját érdekel hogy kire szavazol? Az a kérdés, hogy hol van esélye a baloldalnak.


Szerintem összefogás nélkül nem lesz több egyéni győzelmük mint idáig volt, sőt Miskolcot (ahol fej-fej mellett végzett a Fidesz, a baloldal, és a Jobbik!) biztosan bukják így.


Ha lenne összefogás, akkor szerintem ők lennének az esélyesek Pécsen és Nyíregyházán is. Idén ugyanis többen vannak akik hajlandóak "protestszavazatot" leadni (tehát hogy nem értenek egyet a baloldallal se annyira, de Orbán ellen szavaznak).

2018. jan. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
Isten ments a baloldalra szavazni, Fideszre kell, ha baloldalra nyer akkor mégis min fogunk szórakozni itt a gyakorin?
2018. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%

Itt a matek már nem segít...


Összefogás?


El tudsz képzelni egy kormányt, ahol Széll Bernadett a miniszterelnök, Gyurcsény az igazságügyi minister, Vona meg a belügyminiszter?


Na ugye....


EZÉRT fog szinte minden ellenzéki szavazó otthon maradni.

2018. jan. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%

Vidéken a jelenlegi belharcolós tevékenységük miatt sehol sincs esélyük. Ha Szegedet elhozzák, az már csodaszámba fog menni.


Miskolcon meg ugye a jobbik vont el embereket a fidesztől, a cukisodás miatt ennek vége, magas fölénnyel nyer majd a fidesz.


A fidesznek van egy biztos kétmilliós szavazótábora, a többi pártból meg kiábrándultak az emberek. A fővárosban sem lesz meg a baloldalnak a 8 körzet sem. Örülhetnek ha a fele jön, a 6 már szenzáció.

2018. jan. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!