Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a posztkommunista...

Mi ez a posztkommunista kormány? Mintha valami kommunizmusban vagy diktatúrában élnénk a 60-as években. Ez csak számomra megdöbbentő?

Figyelt kérdés

Mert ahogy elnézem az emberek többségének a számára ez jó...

-Állami intézményeket használnak konkurens pártok elnyomására

-Ellenzéki politikusok családtagjait vegzálják, rúgatják ki

-Meg hát a sok száz milliárdos közbeszerzéses lopások

Számomra ez olyan megdöbbentő, hogy a magyarok többsége erre bólogat, mint valami harmadik világbeli ország diktatúrája, és lassan már a román gazdaság is beelőz minket a makrogazdasági adataik alapján...



2018. jan. 9. 23:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
40%
Nem csak számodra megdöbbentő, minden nap van egy-két felhasználó, aki idejön panaszkodni. Csak az nem világos, hogy ezek az emberek mit akarnak elérni. Az nyeri a választást, akire a legtöbben szavaznak. Attól, hogy idejöttök pampogni, nem nagyon fog változni a helyzet. Tessék indulni a választásokon, és meggyőzni a népet, hogy ti sokkal jobbak vagytok!
2018. jan. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
37%

Mindent jól látsz, valóban egyre nagyobb a hasonlóság a 60-as évekhez.

Abban nincs igazad, hogy a magyarok többsége erre bólogat. Nem bólogat, hanem fél - mint a 60-as években...

2018. jan. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
34%
Szokásos nyavajgás. Nem unjátok még?
2018. jan. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
40%
Ja: és a román gazdaság nem lassan előz meg minket. Gyorsabban mint gondolnánk...
2018. jan. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
45%

# 3


Bekommentelni ezt mindenhova. Nem unod még?

Minek olvasol politika kategóriát?

2018. jan. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
39%
Már hiányoltam a diktatúrázós kérdéseket
2018. jan. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
33%

Posztkommunista?

Dehát én azt olvastam az indexen és 444-en, hogy ez egy náci kormány.

Akkor a balliberálisok hazudtak volna nekem?

Elképesztő.

2018. jan. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
71%
Igen, csak számodra megdöbbentő. Én figyeltem az elmúlt években, most a legkevésbé se lepődtem meg.
2018. jan. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
60%

#1 Amit te panaszkodásnak hívsz az lehet elgondolkodtat valakit. Minden állampolgár nem alapíthat pártot, viszont nagyon is jól teszi ha kifejezi a véleményét.


Kérdezőnek: számomra is megdöbbentő mit meg nem engednek maguknak. Akit csak lehet meg kell győzni arról, hogy nincs háborús veszély és ha lenne, az se indokolná, hogy egy maffia állam zsebdiktátorát örökké hatalmon hagyjuk.

2018. jan. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem olyan megdöbbentő. 2006 után ki merne határozottan fellépni az elnyomókkal szemben?
2018. jan. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!