Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Miért gondoljátok...

Jobbikosok! Miért gondoljátok hogy a pártotok jobb mint más pártok? Hogy meritek az mszp-t szidni? Többet tettek ők ezért az országért mint eddig bárki más (ld bokros-cs. )

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 01:32
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem inkább feküdjél le, ahelyett, hogy marhaságokat írogatsz...
2010. jún. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
87%

Szimplán csak csődbe vitték az országot 8 év alatt...

"Nem csináltunk semmit négy évig! Semmit!" Emlékezz!

2010. jún. 5. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
én nem alszom soha.és ez mind hazugség.lesz itt még nagy balközép ébredés!!!!
2010. jún. 5. 02:33
 4/52 anonim ***** válasza:
34%

én sem értem miért szidják az mszp-t, mikor mszmp-s a pénzügyminiszter jelöltjük.

tessék lepontozni, de ez tény.kész.

2010. jún. 5. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
85%

Jajjjjj ezen a kérdésen mennyit röhögtem "Hogy meritek az mszp-t szidni?"xD

szétcseszték az országot...8 év alatt

ahogy mondod" többet tettek" ==>többet loptak XD

2010. jún. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
24%
Buta emeberek a Jobbikosok nezd csak megmodjuk atlagba megvan nekik a 8 altalanos meg a 4 ev hitler jugend.... A megszoritasok meg kellenek nem szaladhat el nagyon a lo . Bokros tobbet tett tobbet ér az orszag tortenelmeben mint ti 800.000 magatok faják ahogy morvai mondta...
2010. jún. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
69%

Inkább énekeljed a komcsik dalát, az internacionálét,annak tiszteletére, hogy nemsoká kihal a rátok szavazó kádár-nyugger tábor.

A bokros-csomagot meg feldughatod az összes szoci barátodnak egyenként.

2010. jún. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
33%

Nem vagyok MSZP-s,és nem is voltam az soha. Ti csak azért szidjátok az MSZP-t,mert a Fidesztől 8 év alatt csak ezt hallottátok.

Nem 8 év alatt tették tönkre az országot,hanem 20 év alatt! Az egyszerű emberek pedig az MSZP alatt éltek jobban,a gazdagok a Fidesz alatt. Ha a Bokros-csomagot végig vitték volna,akkor ma nem így állna az ország!

Nem in dulatból kell néznu a dolgokat,hanem a tényeket kell megismerni.

A Jobbikosok nagyrésze nem sokat tudhat az elmúlt 8 évről,mert még gyerek volt. Amit pedig a média sugall,- akár melyik- az messze van az igazságtól. Talán a szülőket,nagyszülőket kellene megkérdezni,akkor nem csak az elmúlt 8 évet hibáztatnátok.

2010. jún. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
44%
Még annyi: felháborító,hogy a nagyszüleidet nyuggereknek hívod! Ők sokat dolgoztak azért,hogy te most jártathasd a szádat. Akkor szidd őket,ha már te is a saját kétkezed munkájából élsz,tartasz el egy családot! Akkor lesz valami fogalmad arról,hogy milyen az élet! Amíg a szüleid tartanak el,az iskolapadból lehet nagy pofád,de az életben megfogsz bukni!
2010. jún. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
62%

66-os

Inkább kussoljál, nektek köszönhetően van ez a helyzet Mo-n.

2010. jún. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!