Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van aki felismeri ezen a...

Van aki felismeri ezen a videón a polgármesterét?

Figyelt kérdés

[link]


Érdekelne kik ezek a jómadarak.



2018. jan. 14. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Azt nem, de a riporter igen, kb most jött az egyetemről valami diplomával, de nem ért semmihez, csak kötözködik
2018. jan. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem láttam rajta, mellesleg elég gyatra kreálmány lett.

Kérem vissza azt az időt az életemből amit erre áldoztam!

2018. jan. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Látom savanyú a szőlő, hogy ilyen embereknek drukkoltok. :D A riporter srácot nem kell félteni, nem tudom diplomája van-e, de nem kezdő. Remek hozzáállás, hogy egy ilyen videó alatt is a sajtó munkatársát kell szidni. A "kötekedésnek" köszönhető, hogy van még egyáltalán valami fogalmunk mi folyik ebben az országban.
2018. jan. 14. 21:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyan nem szerepel a videóban, de ennek az egész paródiának a szülővárosom polgármestere a vezetője. Nem is értem, hogy nem sül le a pofájáról a bőr, amikor Soros ügynökökről beszél, mikor jómaga II/III-as ügynökként szolgált. Amúgy aki nem tudná, Szitáról van szó.
2018. jan. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 köszi!
2018. jan. 15. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!