Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most néztem meg Orbán Bözsi...

Most néztem meg Orbán Bözsi nénis videoját. Valaki megtudná mondani, hogy melyik az eredeti, és melyik a paródia? A fidesz ezt a videot tényleg komolyan gondolta?

Figyelt kérdés
2018. jan. 14. 15:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy Orbán zsebredugott kézzel bemegy az öregasszonyhoz, nem is ezen akadtam ki a legjobban, hanem amikor az öregasszony csodálja a vezírt, aki majd meghatározza, hogy mennyi lesz a nyugdíj.
2018. jan. 14. 15:16
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Ez az egész videó egy gusztustalan szemét, De orbán különösen gusztustalan benne ahogy a nagyhatalmú uraság szerepében tetszeleg a szerencsétlen kis öregasszony előtt.
2018. jan. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Nekem az a kedvencem, amikor tanácsokat ad az öregasszonynak a vályogházakkal és az egerekkel kapcsolatban. :D

Ő a Bölcs Vezér, aki mindenhez IS ért.

2018. jan. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A nagy megtekintő :D


Egyébként ez a "vezérelv" a Kádár-korszak hagyatéka.

2018. jan. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Durva, hogy ez a videó kikerült a nyilvánosságba. Nem volt olyan ember, aki megmondta volna, hogy ezt azért így ne?


Viktor besétál a 3 fős kis faluba, ahol a nénike háza kb. annyit ér, mint az öltöny, ami rajta van. Utána a nénike megtestesíti a nyugdíjasokról alkotott sztereotípiát: arra szavaz, aki nagyobb nyugdíjemelést ad, és bárcsak minden évben lenne választás, mert akkor minden évben lenne nyugdíjemelés. Orbán ezután mintegy teljhatalmú császár, egyes szám első személyben beszél arról, hogy ő mennyit fog emelni. Végül elhangzik még pár pro tipp a tanyasi élettel kapcsolatban egyenesen Viktortól.


Még meg is érteném, ha Orbán ilyen stílusban látogatna meg nyugdíjasokat, de ezt miért kell felvenni, és közzétenni? Önmaga paródiája ez a videó. Nem értem, mi volt a cél.


Ennek tetejében még Nagygécen játszódik, ami azért az Orbánról szóló szóviccek melegágya.

2018. jan. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!