Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Soros a "civil" szervezetein...

Soros a "civil" szervezetein keresztűl képes manipulálni a választásokat?

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyen olvasni és beszélik,hogy Soros be akar avatkozni a választási kampányba, akár a civilszervezetein keresztúl vagy ahogyan csak tud.

Lehetséges, hogy valami ördögi tervet eszelt ki és talán a legrosszabb eset, ne adja Isten, hogy polgárháborúba torkollik itt valami ?


Ha polgárháború lenne, nem lehet választásokat kitűzni. Érrvelhet Brüszel, azzal hogy a kormány nem demokratikus, mert nem tűzi ki a választást és ezek után elképzelni is rossz, hogy mi tőrténhet. Ilyet is olvastam a forgatókönyvek szerint. Ez megvalósúlhat?


Milyen gonosz tervekkel tud egy oligarcha beavatkozni Magyarország belügyeibe?



2018. jan. 14. 21:32
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
84%
Ezek a civil szervezetek nem alkalmasak politikai befolyásolásra. Ne dőlj be minden üldözési-mániás elmebetegnek!
2018. jan. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
85%
Te tényleg ilyen idióta vagy kérdező, hogy elhiszted a turbónagymagyar nemzethykeresztény fidesz őrült, rágalmazó és uszító dumáját?
2018. jan. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
84%
Soros ehhez kevés, ha itt megint lesz valami lázadozás, azt megint a Fidesz fogja kirobbantani.
2018. jan. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
34%
Lényegében minden politikai jellegű megmozdulás manipulálja a választásokat. de polgárháború Magyarországon elképzelhetetlen.
2018. jan. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
87%

Milyen gonosz tervekkel tud egy oligarcha beavatkozni Magyarország belügyeibe?



Kisvasút, stadion estébé.

2018. jan. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem te máshogy értelmezed a "manipulálást", mint a forrásaid, ha egy civil szervezet kampányol vagy ellenkampányol akkor hatást gyakorol a választásokra.


Mivel itt "csak" egy személyi kultuszról van szó és nem mélyebb ideológiáról, nem hinném, hogy ebből valaha is polgárháború lenne.


A kormány így sem demokratikus, hisz politikai fegyverként használja fel az ÁSZ-t az ellenfeleli ellehetetlenítésére. (Orbán és a Fidesz most már tényleg veszélyt jelent a demokráciára és a jogállamra, pedig eddig "védtem őket" a diktatúrázóktól.)


Brüsszel nem tud beavatkozni katonailag ha arra gondolsz, az EU nem egy katonai szövetség.

2018. jan. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
89%

Lósz*rt képes, már bocsánat.


Ha tényleges beavatkozáson kapnák, már rég szét lenne perelve mindenki és börtönbe ülne az, aki segít neki. A kormány minden eszközt megragadna. Nem gyanús, hogy mindig pofáznak miket tervez soros, aztán még egyetlen egy konkrét esetet nem tudtak mutatni, amikor ténylegesen befolyásolni akart volna itt bárkit bármire?

2018. jan. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
97%

Én már csak azt nem értem hogy csinálja Soros. Van egy szervezete, ami persze nem civil. Alkalmaz néhány száz embert ( jó része önkéntes és csak ételosztásokon és hasonlókon jelenik meg ).

Na most ez a néhány száz ember egyszerre:

-migránsok ezreit akarja beengedni

-meg akarja dönteni a magyar kormányt

-befolyásolja a választásokat

Ez amit a kormány állít és persze mellette van amit bizonyítottan csinálnak:

-ételt osztanak

-gyűjtenek a szegényeknek majd nyilvános számlával bizonyítják hogy mennyit mire költöttek

-segítik a rászorulókat


Én nem kérdőjelezem meg a kormányunkat, bizonyára jobban tudják mint én egyszerű halandó. Csupán kíváncsi vagyok hogy ez a néhány száz ember aki jórészt emellett dolgozik és ezt ingyen csinálja, hogy viszi mindezt véghez? Nekem Műszak

2018. jan. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
97%

Utolsó vagyok, véletlenül elküldtem:

Nekem műszak után egy kiadós fürdésre, főzésre és évesre van időm... Nemhogy kormányt dönteni, választást befolyásolni és rászorulóknak segíteni ingyen, csakúgy szabadidőmben.

2018. jan. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
98%

Már a Soros-civilek is beszálltak? Én eddig csak a CEU-s diákokról tudtam, hogy atombombát fejlesztenek, a gender-szakon képzett gerillatábornokok pedig állítólag már fel is állítottak egy LMBTQ-hadtestet, amely Budapest melegbárjaiból kiindulva tervezi kirobbantani a forradalmat.


Soros közismerten nagy hadvezér, 87 éves kora és megtévesztő kinézete miatt senki sem számít rá, hogy maga áll a lázadás élére (állítólag évek óta méregdrága öregítő műtétekre jár, hogy ne tűnjön fel rajta első ránézésre a másfél mázsa színizom, ami az "öregbácsis" álca mögött rejtőzik).


Nemzetbiztonsági források a napokban döbbentek rá (némi késlekedéssel, mert eddig Orbán Ráhel mobiltelefonját keresték), hogy Soros már be is telepítette az egy millió migránst Magyarországra egyetlen éjszaka leple alatt! Állítólag három tonna Sopianae cigarettával fizette le az ukrán vámosokat, akik ezután - némi kerülővel a Kárpátok vonalán túl - végülis csont nélkül átengedték az új honfoglalókat, akik éppen Vereckénél érkeztek a Kárpát-Medencébe.

Jelenleg a Mátrában, direkt Európa szívcsakrájában kialakított földalatti metropoliszban bújkálnak, és várják a megfelelő jelet, hogy felszínre jöjjenek.


De a civilekre eddig nem is gondolt senki, pedig teljesen logikus! Miközben a magukat áprilisi ifjaknak nevező CEU-s diákok az LMBTQ-hadtest gerillaegységeire támaszkodva forradalmat robbantanak ki Budapesten (tervezett tizenkét pontjuk közül eddig csak a legutolsó szivárgott ki: "Unio Szíriával!"), a föld alól, Európa szívcsakrájából támadó migráncshordák pedig a magyar vidéket dúlják szerte az országban, a civilek biológiai fegyverekkel támadják a lakosságot: szalmonellával és botulinummal fertőzött, illetve ciánnal mérgezett ételt osztanak az ingyenkonyháikon, illetve antraxspórákkal fertőzött ruhaadományokat osztanak ki a rászoruló magyar gyerekeknek!


Mindeközben, az országban kialakult káoszt kihasználva, az egy millió migráns hamis iratokkal minden egyes szavazókörzetben leszavaz, majd a szavazóirodák kivételével felégetik maguk után a teljes településeket!


Jól mondod, kérdező: "ördögi terv" van készülőben!

Csak Orbán menthet meg ettől, szavazz rá mindenképpen!

2018. jan. 15. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!