Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszre vagy a DK-ra szavazzak?

Fideszre vagy a DK-ra szavazzak?

Figyelt kérdés

Mindenképpen olyan pártra akarok szavazni amiben az elnök rendet tud tartani. Bár egyedül vagyok az országban de a Viktort és a Ferit is bírom. Szerintem jól kiegészítik egymást. Azt is szeretném hogy a Gyircsánynak meglegyen a megérdemelt frakciója és azt is hogy a fidesznek pedig a 2/3 legyen meg.

Kire szavazzak?


2018. jan. 15. 20:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%
Gyurcsányra, aki pedig majd összefog Vonával és közösen kormányozhatnak majd. Az lesz a jó világ.
2018. jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
8%

A KDNP-re. Énis arra fogok gyermekem. Soha ennyi támogatást kormánytól még nem kaptunk.

Isten áldjon !

2018. jan. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%
Pártlistán szavazz a DK-ra, az egyéni mandátumnál pedig a Fidesz-KDNP jelöltjére.
2018. jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
Muszáj neked szavazni?
2018. jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%

DK.

Szabad kérdeznem, hogy mi annyira jó a fideszben, vagy miért szeretnéd a 2/3-ukat? Én bármerre nézek, csak folymaatosan azt hallom és látom ahogy talicskázzák ki a pénzt az országból és a fontosabb dolgokra meg nem marad, elvonják a meglévő keretet is.

2018. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Lehetőleg egyikre se! Sőt! Alapból azt vallom,hogy mindenkinek állampolgári kötelessége kellene legyen,hogy elmegy szavazni...de talán a legjobb mégis az volna,ha te nem mennél.
2018. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem szavazz a Dk-ra, hogy majd megnyerje a Jobbik a választásokat, és 2/3-ot kapjon a Fidesz koalícióban az LMP-vel. Ezzel elősegítenéd hogy a legnagyobb ellenzéki párt az MSZP legyen, és szövetségre tudjon lépni a Momentummal. Ez azért lenne jó, mert így az Együtt-PM feltudná lendíteni az ország gazdaságát.
2018. jan. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#4,6

Tehát csak az menjen el szavazni aki az mszpre, jobbikra vagy a mini pártokra akar szavazni...értem.

Amúgy lehet utálni az Orbánt és a Gyurcsányt de akkor is ők a legjobbak:) Rajtuk kívül mindenki balfék.

2018. jan. 15. 21:34
 9/18 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező... Te most trollkodsz?

Ha komolyan írsz, tőled meg kellene vonni a szavazati jogot.

2018. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#9

Hogy trollkodom?

Kérlek beszélgess el egy politológussal. Engem fog igazolni, hogy ők a legtehetségesebb politikusok.

Gyurcsányra sosem szavaztam(2010-14ben a fideszre szavaztam) de csodálom hogy még a politikában van a botrányai után is. Orbán pedig 2x szerzett 2/3-ot. És mindketten rendet tartanak a pártjukba amit a többi pártelnök nem tud.

Orbán jó vezető és Gyurcsány jelenti az ellenzéket.

2018. jan. 15. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!