Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik az utóbbi 1-2 évben...

Akik az utóbbi 1-2 évben bevezetett CSOK és különféle kedvezmények miatt szavaznának a Fideszre, úgy gondolják, hogy ezek megszűnnének, ha nem a Fidesz maradna kormányon? Ha igen, miért gondolják ezt?

Figyelt kérdés
2018. jan. 18. 10:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Mert köztudott, hogy a baloldalnak csípi a szemét a Csok, a kerítés meg minden, ami a magyar embert segíti, védelmezi.
2018. jan. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Tapasztalatból,emlékszel még 2002-re?Ugye megígérték,hogy megmaradnak az adókedvezmények,a lakástámogatások,aztán mindet elvették.
2018. jan. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Azért talán mert pl a Gyurcsány megmondta kerek perec hogy családi adónak annyi és brutál családi pótlék emelést akar. Ez kell had szaporodjanak mégjobban a "tudjuk kik". Egy kulcsos adót mindenki ellenzi és megszüntetné. Csokot se szeretik mert hogy csak a gazdagoknak jó.
2018. jan. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%

A CSOK önmagában is egy olyan felháborító dolog, hogy azon csodálkozom, hogy nem tört ki egy polgárháború.


10 misit adni grátisz valakinek csak azért mert van 3 gyerek?

És a kérdés, hogy miből? Az adófizetők pénzéből?

Na ez a felháborító...

2018. jan. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Miért mit gondoltál miből? Minden az adófizetők pénzéből van. A hűtőgép csere is vagy nyílászáró csere támogatás is. Én önerőből vettem fagyasztót. Most útálkozzak gyűlölködjek azok iránt akik támogatással vásároltak? Hisz az én adómból van.
2018. jan. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%
Sztem a 4. válaszoló elvan tájolva. Aki gyereket nevel fel Mo. számára, az szerintem többet érdemel, mint az, aki szingli vagy egyet sem. Jó, dolog a csok, tán ez a fidesz egyetlen jó intézkedése. Amúgy meg az államháztartás minden költése szinte a mi adónkból van....
2018. jan. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
Történelmi okokból! Amit a jobboldal nagy nehezen felépített azt a bal minduntalan tönkretette.
2018. jan. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az én szememet is csípi pedig nem baloldali vagyok. Azért szaporodjon valaki az adómból, mert csak? Mindenki gürizzen és gyereket szeretetből vállalunk, nem leszerződünk rá mint egy malacra....
2018. jan. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez marhaság. Aki nem akar ígyse vállal. Legtöbben így is úgyis bevállalnak 1-2-3 gyeket egy oárakpcsolatban. Azt mondják ez az élet rendje. Miért ne fogadhatnákbskkorvel a segítséget.
2018. jan. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#4


"10 misit adni grátisz valakinek csak azért mert van 3 gyerek?

És a kérdés, hogy miből? Az adófizetők pénzéből?

Na ez a felháborító..."


Felháborító, hogy lesz aki 30-40 év múlva kifizeti a nyugdíjjadat?

2018. jan. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!