Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék a kormányváltás...

Az ellenzék a kormányváltás mantrázásával próbálja a szavazatait maximálni egy már elbukott választáson? Nem nevetséges már, amit művelnek?

Figyelt kérdés

Most csak én látom rosszul, hogy 5-10%-os pártok kormányt szeretnének alakítani és váltani, mindezt úgy, hogy választások előtt 2 hónappal nevetségesen vergődnek és megegyezni sem tudnak?

Megmondom őszintén, ebből a palettából senkit nem bírok választani és lehet életemben először, de kihagyom a szavazást vagy elmegyek a viccpártra szavazni. Más is van így ezzel, hogy azt látja az egész ellenzék egy p.cs, se témát, se alternatívát, se erőt nem tudnak felmutatni a fidesszel szemben és alternatíva mutatásának hiányában mindig arra várnak, hogy kapjanak a sorstól egy témát a kezükbe, amibe a kormány és orbán v. belebukik?



2018. jan. 19. 08:15
 1/9 Sulek Péter ***** válasza:
56%
Sajnos rossz,amit csinálnak,én egyetértek veled nem tudok kire szavazni. LMP-vel mi a bajod ? Szerintem ők a legkisebb rossz.
2018. jan. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Csak a fidesz hazudja hogy nincs esélye ezeknek a pártoknak leváltani mert fél tőlük. A valóságban a jobbiknak már nagyobb támogatottsága van mint a fidesznek de az lmpnek sem sok hiányzik
2018. jan. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2. Ezen most jót nevettem :D Naivitásból nincs hiány... :D Vona Gábor úr áprilisban szépen lefog mondani, Szél kisasszony meg örül,h a elér egy 5-7%-ot :D


1. Nekem nem tetszik, hogy ennyire liberális. Minden második szóvivőjük vagy párttársuk homokos. Vannak meleg barátaim nekem is, de azért egy párt ne már ezt a szellemiséget képviselje nyilvánosan. Ha egy ilyen tagjuk lenne, azt mondanám ok, de tucat van....A Szél egy volt fitnessedző... mégis milyen szakmai képességekkel tud előrukkolni? Hogyan szeretne egy országot vezetni? És a megszólalásai sem szimpatikusan, sem a vonásai.

2018. jan. 19. 09:26
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

#2 "A valóságban a jobbiknak már nagyobb támogatottsága van mint a fidesznek de az lmpnek sem sok hiányzik."


Ezt mire alapozod?

2018. jan. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
Az nevet, aki utoljára nevet.
2018. jan. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nevetséges, vagy sem, logikus. Enélkül még mevesebben savaznának rájuk.
2018. jan. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
szavaznának
2018. jan. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az LMP-vel alapvetően 2 bajom van: Paks ügyében támogathatatlan a szélsőséges elutasító, irreális álláspontjuk. Valamint folyamatosan egyenlő távolságot kommunikál a baloldalhoz és a jobboldalhoz képest. Ami szerint koalíciós döntési kényszer esetén nem tudni, hogy adott esetben hatalomba segíti-e a Gyurcsány-tábort.
2018. jan. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nem ismered az ellenzéki pártok programját, az azért van, mert nem akarod megismerni, ill. lusta vagy tájékozódni. Ha vennéd a fáradságot, akkor tisztában lennél a programjukkal. Persze az is lehet, hogy tudatosan hazudsz, nem látok a fejedbe.

Lehet, hogy az ellenzéki pártok nincsenek a helyzet magaslatán egy olyan választási rendszerben, amit a Fidesz a maga javára szerkesztett, azonban én ekkor sem szurkolnék annak, aki egyre távolabb viszi az országot a demokráciától, és más téren is szinte csak kárt okozott gyakran szándékosan.

2018. jan. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!