Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Hit Gyülekezete megint...

A Hit Gyülekezete megint elkezdte a gyerekes undorító lejáratókampányát?

Figyelt kérdés

[link]


Azt feltételezem nem kell ragozzam, hogy az elmúlt egy évben az origo elfideszesedett. Évek óta követtem az origót, régen nagyon tetszett és elég hitelesnek tartottam, de kb tavaly márciustól nagyon megfideszesedett.


Azt meg gondolom szintén nem kell ragozzam, hogy amióta az SZDSZ elpusztult, és a fidesz felvette a hitgyülit a történelmi egyházak közé a hitgyüli beállt a fidesz mögé. Az is közhely, hogy a fidesz százmilliókkal támogatja a hitgyülit.


Ezt a cikket olvasva elmondható, hogy a Hit Gyülekezete megint megkezdte a gyerekesen primitív kapmpányát?



2018. jan. 25. 16:08
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:

Aki szerint van alapja a cikknek, annak előbb ajánlom elolvasásra a másik kérdésemet, hogy megértse mennyire hatalmas marhaság a hitgyüli propagandája:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__..

2018. jan. 25. 16:10
 2/35 anonim ***** válasza:
88%

a hitgyülevész egy szdsz alapítású cionista rángatózó szekta a keresztények birkásítására, megvezetésére. Kell velük foglalkozni? nem hiszem.

Allah arab szó,jelentése:Isten. Aseg'gfej újságíró mellélőtt, de nagyon.

2018. jan. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
38%
Most nem az a baj, hogy Vona Allahot dicsőíti, hanem az, hogy ezt az origo lehozta?
2018. jan. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
62%
3 Istenről beszélt - de ez egy sötét újságírónak magas.
2018. jan. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

#2


Nem fogalkoznék velük én sem ha nem lenne EKKORA hatalmuk. Egy csomó olyan dolgot látok a fidesz propagandájában / retorikájában melyről bizonyítani tudom, hogy az valójában a hitgyüli propagandájának hatása miatt került be. Ha pedig egy szervezet ilyen erős hatással rendelkezik a kormányra, nem beszélve arról, hogy mekkora médiafelülettel rendelkeznek, mert az atv, hetek, dzsihádfigyelő stb is a kezükbe tartozik szerintem nem tehetem meg, hogy csak egyszerűen nem foglalkozom velük...

2018. jan. 25. 16:48
 6/35 anonim ***** válasza:
47%
Inkább azt mondanám, hogy a törökök által imádott Allahról - ez nem ugyanaz.
2018. jan. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
79%
Az ilyen hit gyülekezete baromságokat pártállástól függetlenül tiltani kéne. Mindegy kinek a tökét szpkodja .
2018. jan. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

#6


Inkább azt mondom olvasd el mégegyszer az 1 kommentemet a benne levő kérdéssel együtt.

2018. jan. 25. 16:59
 9/35 anonim ***** válasza:
65%
Megint, megint, és micsoda véletlen, hogy pont most, amikor a Fideszről derült ki, hogy befogadott "pár" iszlám migrit...
2018. jan. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
85%
Hiába írod le akárhányszor, Allah =/= általános "isten" szó, a török nyelvben is van más szó istenre, Allah az bizony az iszlám Allahja.
2018. jan. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!