Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Felháborító! Mit szóltok...

Felháborító! Mit szóltok ehhez? Nem kellett volna már bekéretni az osztrák nagykövetet és kiverni a balhét?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=gzwHND7LheQ

Akinek nincs kedve végignézni annak dióhéjban: Az a magyar, aki kvázi nem egy méregdrága vadiúj fekete luxusautóval megy ki az osztrákokhoz, agyon lesz büntetve mindenféle mondvacsinált okra hivatkozva és ezáltal az osztrák hatóság a magyarokat nyíltan diszkriminálja és ellehetetleníti. Félelmetes, hogy ha lenne most barátnőm, akkor egyetemistaként az apám autójával nem tudnék elmenni Bécsbe egy rövid kiruccanásra sem. Nem kellett volna már Orbán Viktornak a migráncsozás és állítsukmegBrüsszelezés helyett bekéretni az osztrák nagykövetet és elfogó rendőrautókat állítani a határ közelébe? A birka magyar hogy tudja ezt tűrni?



2018. jan. 26. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

Véget ért a PC-korszak, megmondta a Miniszter Elnök Úr is.

Tessék, itt az eredménye.

2018. jan. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Ha egy országnak nincs tekintélye, a polgáraival azt csinálnak amit akarnak...
2018. jan. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%

Az osztrákoknak csak a szája jár. Anno is ment a nagy migrács-szopózás, utána meg már épültek a kapuk, szárnyakkal. :D


Amúgy, mivel nem fogom végignézni, ki az a konkrét valaki aki ezeket mondta?

2018. jan. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Most nem értem, hogy 3 ember elmondása alapján hogyan lehet azt a feltételezést levonni, hogy az osztrákok kifejezetten a magyarokra utaznak??

Én évek óta járok Ausztriába, soha nem kukacoskodtak a határnál sem, az országban sem. Szóval nekem ilyen tapasztalatom nincsen.

2018. jan. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4: Milyen autód van? (márka, modell, évjárat)
2018. jan. 27. 13:46
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Opel Vectra 2001
2018. jan. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

3 példa alapján tényleg nem lehet egyértelmű következtetést levonni.. Azért a két nemzet között még mindig mi oldunk meg mindent "borítékosan" meg fű alatt, lopva, csalva, hazudva. Érdekes határ mellett lakom és majdnem az összes ismerősöm ingázik. Eddig még egyiknek sem volt baja nem a rendőrökkel, pedig nem vadi új Audival járkálnak ők sem.

Ha mégis igaz lenne... Mit vársz? Csak mert gazdagabb országról beszélünk, attól függetlenül náluk is vannak vadbarom emberek és / vagy vezetőség. Nálunk is sok olyan rendőr van, aki minden baromságért megakar bírságolni.. vagy pedig csúsztass egy kis pénzt, hogy ne.. Pedig a honfitársad.

2018. jan. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%
Én még ordítanék is vele. És lecsillapodva így szólnék: Excellenciás Nagykövet Úr csak egy nevet szíveskedjék közvetíteni az igen tisztelt bécsi kormány részére: Prónay! (Amúgy a nagyköveteket a KÜM miniszter kéreti be). Amúgy menjél Railjettel, vagy repülővel.
2018. febr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Inkább az Állítsuk meg mellett, nem helyett.


Szerintem az volt a jó, amikor a magyarok is ellenőriztek a határnál. Ugyanúgy jogunk van hozzá.

2018. febr. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!