Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona Gábor miért nem vesz...

Gál Zoé kérdése:

Vona Gábor miért nem vesz példát Mesterházyról meg Bajnairól és mond már le végre? Ugyan azt csinálja mint Gyurcsány.

Figyelt kérdés
Már harmadszor fogja elveszíteni a választásokat. Nem veszi észre, hogy más ember kell Orbán leváltásához?

2018. jan. 28. 09:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
Jobb ez így. Neki kell a bukás pofona, amit április 8-án elszenved. Szép szóból ő sem ért.
2018. jan. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
37%
Igen. Olyan ember, aki még korruptabb, még jobban hazudik és még többet lop.
2018. jan. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
38%
Ha ma lemondana, ki lenne az alkalmas Jobbikos arra, hogy az áprilisi választást megnyerjék?
2018. jan. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
3. Amíg vona a párt elnöke, addig biztos nem lesz kormányváltás. Bár az ellenzéknek így sincs semmi esélye... Jó sok radikális jobbikos marad otthon szavazás napján,én a környezetemben legalább 10 főről tudok, de rosszabb esetben bosszúból átszavaznak a Fideszre. Kivételesen én is távol maradok szerintem, de lehet, ha meggondolatlan magam és elmegyek, a viccpártra szavazok.
2018. jan. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
#3: Valaki, aki most még ismeretlen, mert nem hagyják kibontakozni.
2018. jan. 28. 10:01
 6/22 anonim ***** válasza:
meggondolom
2018. jan. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
56%
Én meg pl. nem hiszem el, h ez a párt megváltozott. Emlékszem a régi dumáikra. Úgyhogy inkább az LMP-szavazok szavazok.
2018. jan. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
15%
a fidesz inkább összeáll az mszp-vel, csak ne veszítsenek. Sutyerák bu*ik gyűlekezete.
2018. jan. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
59%

# 4 - # 5:


3 hónap elegendő lenne arra, hogy a kalapból előhúzzák Kiss Jóskát, aki megnyeri a Jobbiknak a választást egy radikális jobboldali programmal, melyben az Iráni Forradalmi Gárda fog grasszálni a választásokkor Budapest utcáin?

2018. jan. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%

Jó így. Így nagyobbat bukik. Megpróbálja megszerezni a hatalmat, vagy sikerül - vagy nem. Tartok tőle, hogy nem. Csak épp magával ránt egy jobb sorsa érdemesebb pártot és a szemébe köp több százezer volt támogatójának. Vagy már a kezdetektől ez volt a cél?


Arra leszek kíváncsi, mi lesz belőle a bukása után? Melegjogi aktivista? Cionista? Liberális?

2018. jan. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!