Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges, hogy most egy...

Lehetséges, hogy most egy háború zajlik csak nem tudunk róla?

Figyelt kérdés

Egyre több a furcsa dolog a világban: migráció, chemtrail, genetic-engineering, európa emgszállása,stb)


Sokan bele sem gondolnak, hogy a 21. században már nincs szükség lőfegyverre egy háborúhoz. Tegyük fel ha bizonyos érdekcsoportoknak az a céljuk, hogy európába felett átvegyék szép lassan a hatalmat, ahhoz pont elég a migráció. A chemtrail-el is bármit képesek ránk küldeni, a génmanipuláció az új fegyver. Gyengítsd le a fehéreket, hogy aztán könnyebben leigázhasd őket. Akik szerint a háború csak durrogó fegyverekkel lehetséges, azok agyilag a múlt században ragadtak. Más is lát ilyen összefüggéseket emögött, vagy menjek vissza aludni?



2018. jan. 30. 07:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Menj vissza aludni, és végezd el legalább a 8 osztályt. Ha elvégezted, akkor pedig csak sajnálni tudlak, hogy ilyen baromságban mint a chemtrail hiszel :D Haverkodj Oberle Gáborral, a magyarországi chemtrail óriási tudósával, aki mellesleg biztonsági őr egy plázában. Hát hiába... ha a nagy tudósok összejönnek :D
2018. jan. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Chemtrailig voltam hajlandó csak olvasni, utána már nem vehető komolyan a kérdés.
2018. jan. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Le lehet pontozni, de akkor is csak a chemtrail szóig vehető komolyan csak a kérdés.
2018. jan. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Lepontozás helyett kapunk érveket is a chemtrail létezésére?
2018. jan. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Ezek szerint nem kapunk semmi érvet. :(
2018. jan. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

Nekem a múltkor kilyukadt az alusapim és befolyt a lyukon a kemtrél! :(

Szörnyű volt, utána majdnem egy hétig nem ettem és rosszul aludtam. Elkezdett csomókban hullani a hajam a kemtréltől.

2-3 napra észrevettem, hogy elkezdett nyúlni a nyakam és barna foltok jelentek meg rajtam, szóval majdnem zsiráffá változtam, de ez útközben elmúlt.

Szóval vigyázzatok magatokra gyerekek, nehogy befollyon a lyukotokon a kemtrél mert ilyen lesz nektek is! :(:( :'(

2018. jan. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__..


Nem te nyomod a sódert itt is a 8-as válaszban?

2018. jan. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

#5


Mivel ésszerű, logikus érv nem létezik, ezért más híján marad a pontozósdi :)

2018. jan. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
2018. jan. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Persze, minden lehetséges, csak nyugodj meg és pihenj.
2018. jan. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!