Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, hogy kibukott a...

Mit szóltok, hogy kibukott a fideszes "CAP-ügynökök" tevékenysége?

Figyelt kérdés

Legfontosabb oldalakon ott "dolgoznak" fb, twitter és itt a gyakori kérdéseken is akár, egy "CAP-ügynök" több 10-20 felhasználóval rendelkezik és lájkoltatják és támogató hozzászólásokkal támogatják egymás hozzászólását, kamu híreket infókat terjesztenek, hogy minél több ember láthassa, vagy is ezt írják.


"Fidesz és a kormány érdekeit gyanúsan sok Facebook-kommentelő védi gyanúsan hasonló módon és vehemenciával"


Arról a 10-20 emberről, azt gondolnánk, hogy tényleg 10-20 ember véleménye, közben kiderült, hogy 1 vagy 2 "CAP-ügynök" felhasználói.


2018. febr. 2. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
99%

Hagyjuk ezt a külön CAP-ügynök dolgot. Alapból, aki Fideszes vezetés alatt dolgozik kötelező facebookon a Fideszes cikkeket lájkolni, megosztani. Putnokon, a Nyaktilós Tamás Barnabás városában is sok takarítónőnek pusztán azért kellett facebookra regisztrálni, hogy meg tudják osztani a dolgokat, máskülönben ki rúgják (ott konkrétan szúrópróba szerűen ellenőrizték megosztották-e a dolgokat, stb).

Meg elég sokan vannak akik tényleg képesek olyan vehemenciával védeni párttól függetlenül a pártja dolgait.

2018. febr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1%
Utánakerestem és láttam, hogy indexes hír. Már zártam is be. Olyanok nekem ne papoljanak bérkommentelésről, akiket meg amerikaik pénzelnek az USA-ból. Egyik kutyan másik eb, bagoly mondja verébnek...
2018. febr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
Szeretem mikor egymásra megy a mutogatás, hogy kit éppen melyik oldal vagy nemzet pénzel.
2018. febr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%

#3


Azt én is nagyon szeretem. Mert nyilván sokkal könnyebb leoroszozni/putyinistázni/amcsizni a másikat mint magukra az érveire reflektálni.

2018. febr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
#2: Igazad van, olvass inkább origot, 888-at, meg pestisrácokat, az való neked.
2018. febr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

#5


Újabb szánalmas libsi terelés. Attól még, hogy nem veszem be azoknak a propagandáját, akik 99-ben minket bombáztak még nem leszek egyből fideszes, és köszönöm nem kérek a fideszes propagandából sem (mely a közhiedelemmel ellentétben nem egyenlő az orosszal, a fidesz sokkal jobban kiszolgálja Magyarországot a nyugatnak, mint az oroszoknak)


Engem nagyon zavar amikor a bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje.

2018. febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2%

6-nál a pont.


Egyébként csak az itteni libsi kommntelők:

64/68/58/53


Nonstop itt vannak és magyaráznak.

2018. febr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, újabb ügynök - ügy? Itt is van III/III, III/II, meg minden?
2018. febr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!