Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti vonaton szoktatok jegyet...

Ti vonaton szoktatok jegyet venni a táskátoknak?


2018. febr. 3. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én voltam miniszterelnök én is vettem jegyet a táskámnak is, de engem mégis leváltott a sok marha.
2018. febr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges ezen kattogni ennyire.

Ha nem vett volna jegyet akkor azon menne a köpködés, hogy mekkora paraszt, h nem vett jegyet.

Te szeretnéd, hogy melletted üljön egy idegen a vonaton? Én nem. Moziban sem szeretem, meg sehol.

2018. febr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

# 2/2 Időpont ma 16:26


Lehet ha neked is ugyanolyan betegséged van, mint Vikinek. Ha jól tudom valahol Ausztriában kezelteti a pszichés problémáit! Bár nem sok eredménnyel.

2018. febr. 3. 16:28
 4/12 anonim ***** válasza:
Na, kérdező, pszichológus vagy pszichiáter vagy hogy ilyen pontos kórállapotot tudsz mondani monitoron keresztül? Az én náthámat el tudod mulasztani valahogyan?
2018. febr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hátha az is megy :))
2018. febr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem, mert nem igazán vagyok fontos személy. Esetleg nagy csomagnak pótjegyet lehet illene de még azt se szoktam.


Ha miniszterelnök lennék akkor tuti nem csipáznám, hogy Marika néni leüljön közém meg mondjuk még másik 2 kormánytag mellé és azt hallgassa amiről mi beszélgetünk vagy épp rosszabb esetben ő jöjjön a hülyeségeivel.


Sőt esetleg talán a biztonsági embereim se nagyon örülnének neki, hogy egy teljesen random vadidegen legyen 10 centire attól a személytől akit nekik meg kell védeni.

2018. febr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Állj, az egész vonatozás azért volt, hogy a nép egyszerű fiaként állítsák be a Viktátort, nem tudom ebbe hogyan fér bele az, hogy nem akarja, hogy bárki is mellé üljön. Mehetett volna a kisbuszával is ennyi erővel.
2018. febr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvaló, minden egyes alkalommal, amikor vonattal utazok. Igaz, nem szoktam vonattal utazni.
2018. febr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Arról nem szólt a fáma, hogy vett ő még ott jegyet vagy 200 embernek akik őrízték a bundáját, és lezárták Bécsben a pályaudvart is...
2018. febr. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Azzal nincs bajom hogy +ba vett egy jegyet, annyira nem drága mint egy stadion, vagy kisvasút, vagy Soros kampány.


Viszont tiszta hülye :), próbál ott vicceskedni, más részegen sem hord össze ennyi idiótaságot.

2018. febr. 4. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!