Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért olyan nagy baj, ha idén...

Miért olyan nagy baj, ha idén a FIDESZ nyer, hiszen ők ma Magyarország legerősebb keze, ami irányítani is képes?

Figyelt kérdés

2018. febr. 4. 17:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%

Egyáltalán nem baj.

Ha nektek jó, akkor rendben van. Akinek meg nem tetszik, az menjen el. Én is így fogok tenni, nincs is ezzel semmi baj.

Akinek nem tetszik egy társadalom, az ne éljen benne. Ilyen egyszerű. Én sem megyek kannibálok közé lakni, mert nem tetszik, ahogy élnek.

2018. febr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8%
Nem baj az maximum nem tetszik, de még az ellenzéki szavazók is úgy vannak vele hogy fogalmuk sincs ki lenne jobb, az olyan válaszok hogy "bárki" az nem válasz
2018. febr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Szavazzatok csak orbánra majd mégjobban kicsesz veletek, mégtöbb pénzt lop ki a zsebetekből és mégtöbb állami megrendelést fog átjátszani a strómanjainak. Ha jó nektek hogy eközben dolgoztok orrvérzésig és fizetitek azorbán banda vagyongyarapodását hát tegyétek, de ne sírjatok hogy nehéz a megélhetés.
2018. febr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%

Itt olvashattok azorbán nagy "jóakaratáról".


[link]

2018. febr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 kikova ***** válasza:
78%

De hiszen nem képes irányítani. Nincs jövő, csak az EU források lerablása van, meg sikerek folytonos hazudása.

Neked ez nem elég baj? Hova vezet ez?

2018. febr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Erős az enyv is a kezén, azért baj.
2018. febr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

"olyan válaszok hogy "bárki" az nem válasz"


Dehogynem, csak nektek nem tetszik. Volt már olyan kormány aki annyit lopott és olyan korrupt volt, hogy az emberek szerint bárki kevesebbet lop majd tőlük? Nem. Megértjük, hogy szégyellitek és ebbe a "bárki az nem válasz" hülyeségbe menekültök kínotokba. De ettől még válasz marad.

2018. febr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
12%

" "olyan válaszok hogy "bárki" az nem válasz"


Dehogynem, csak nektek nem tetszik. Volt már olyan kormány aki annyit lopott és olyan korrupt volt, hogy az emberek szerint bárki kevesebbet lop majd tőlük? Nem. Megértjük, hogy szégyellitek és ebbe a "bárki az nem válasz" hülyeségbe menekültök kínotokba. De ettől még válasz marad."


Tájékoztatlak hogy volt már ilyen kormány ha nem emlékeznél 2010 ben az ilyen hülye hozzáállás miatt lett kétharmad.


A másik dolog, nem tudom miből veszed hogy én kínlódok, és miért kellene szégyellenem magam? Nem én vinnyogok nap mint nap a gyakorin szapulva a velem ellentétes párt szavazóit.

2018. febr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

"egerősebb keze, ami irányítani is képes"


mit is irányít? az állítólagos migráns ellenes politikájával migránsokat magyar állampolgársághoz? vagy a fiatalokat irányítja külföldre? a kérdező fideszes troll.

2018. febr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Csak a lopott lovét irányítja a haverok zsebébe, semmi mást.
2018. febr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!