Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, titeket nem zavar...

Fideszesek, titeket nem zavar az a hatalmas papírpazarlás, amit a Fidesz művel a Stop Soros meg egyéb idióta kormánypropagandáival?

Figyelt kérdés

Nálunk 4 fős a család, szóval négy levelet kaptunk, amiben teljesen ugyanaz volt. És mindig jön az újabb és újabb értelmetlen propagandalevél.


És nem csakhogy a papírt pazarolják ezzel, de a pénzt is szórják. Ennél még az is értelmesebb lenne, ha ezt is elmutyiznák.



2018. febr. 5. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%

Őszintén? Nem éri meg hogy meghal egy ember a sürgősségi várójában és nyitott mellkassal húznak vonnak egy gyereket hogy teljen gyűlöletkampányra?


üdvözlet az orbánrezsimbe

2018. febr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Miért zavarná őket ? A többi választópolgár adójából van, mert azoknak lopni sem szabad.
2018. febr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem elég idiótának kell lenni ahhoz hogy ilyen hülyeségeken fennakadjon az ember
2018. febr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

3


Szerintem meg annál nincs idiótább, minthogy leidiótázol olyat, akiről semmit sem tudsz. :)

2018. febr. 5. 22:10
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Ha zavarná őket, nem lennének fideszesek. Nem?
2018. febr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Ja, az ellenzék kampányolhatna vele, hogy mennyi fát kellett ezért kiirtani.
2018. febr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
15%
Inkább a papírpazarlás most, mint nőink tömeges erőszakolása 5 év múlva...
2018. febr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%
Amit a fidesz csinál, az nem pazarlás! Mindenhonnan az ellenzéki média lejáratása hallatszik, valahogy nekik is vissza kell vágni!
2018. febr. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%

A Tescos újság sokkal rosszabb, mert az minden héten jön, mégsem állok neki tombolni miatta...

Elárulom, hogy kampány van, úgyhogy számíthatsz még sok hasonló idióta propagandakiadványra az ellenzéki pártoktól is.

Mert gondolom nem az a bajod, hogy a fidesz, hanem az, hogy papírt pazarolnak, és pénzt szórnak.

2018. febr. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
Fideszes vagyok. Engem konkrétan ez az egész Soros György elleni kampány zavar. Szerintem a papírpazarlásnál vannak nagyobb bajok is ezzel a kampánnyal, vagy ahogy te fogalmaztál: propagandával. Pont a leveleket hozod fel, én edzés közben hazafele láttam, hogy 2 egymás melletti! táblán is ugyanaz a reklámjuk volt. Szánalom az egész.
2018. febr. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!