Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik azok a chemtrail tagadók?

Kik azok a chemtrail tagadók?

Figyelt kérdés
Azt már tudjuk kik azok a chemtrail "hívők". Nyilvánvalóan üldözési mániások, és mint ahogy korábban valaki írta, érettségizett utcaseprők. De kik tagadják olyan vehemensen. Tekintsünk el azoktól a légkörfizikusoktól akik superman képességekkel dobbantanak és felrepülnek 10 ezer méterre és mintát vesznek a kis kondenzcsíkokból és elégedett megveregetik saját vállukat. Azokról beszélek akik vehemensen hülyéznek, elmebetegeknek a kérdésekre adott válaszokban.

2018. febr. 8. 07:08
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Nézd, az bizonyítson, aki állít valamit. Azt mondják, ezek a kondenzcsíkok valami mérget vagy akármit tartalmaznak, hogy megbetegítsenek minket.


Most baj, hogy ezt így csípőből nem hiszem el?

2018. febr. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Minden normális ember, aki az alapvető fizikai dolgokkal tisztában vannak.
2018. febr. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Egyetértek a másodikkal!
2018. febr. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Molyember ***** válasza:
89%
19-es IQ alatt súlyos értelmi fogyatékosságról beszélünk, ezért úgy tippelem (nem vagyok szakember), hogy olyan 10-15-ös IQ-tól fölfelé az emberek chemtrail tagadók.
2018. febr. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Én csak azt szoktam letagadni ami nincs.
2018. febr. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Én se hiszek benne de ha létezik mégis akkor vajon kihez forduljak hogy tegyenek bele egy kis rézt és ként hogy lelegyen a szőlőpermetezés is egyúttal.
2018. febr. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Vágd el a gyökeret. Hangzik a tanítás. Az ember gyökere a bizalom. Minden ember egy fához hasonlítható. Az nem baj, ha mindent megvizsgálsz, kétségbe vonsz, de amire jutsz, az a te saját tapasztalatod legyen, ne másé.
2018. febr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pl azok akik látták ezt a második világháborús képet:

[link]

2018. febr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Molyember ***** válasza:
54%
Megnézném a saját részecskefizikai, mikrobiológiai, esetleg idegsebészeti tapasztalatodat. A tudomány olyan méretű lett, hogy klasszikus értelemben polihisztor már nem létezhet, ezért valamilyen értelemben mindenkinek csak a hit marad, de ez abban különbözik a vallásos hittől, hogy a tanítások nem titkosak, csak elszántság kérdése, hogy valaki megismeri-e egyik-másik vállfaját. A chemtrail esetében viszont elég lenne csak gondolkodni.
2018. febr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!