Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti szavaznátok Soros György...

Ti szavaznátok Soros György Pártjára? Miért?

Figyelt kérdés

Ez egy liberális párt, de ilyen TASz-féle liberális. Ugye a TASz kiállt a kurucinfó mellett is például, mivel szerintük a szólásszabadság az szent. Vagy a 2006-os rendőri túlkapások ellen is felszólaltak.


Külpolitikailag EU-párti, oroszellenes, globalizációpárti, és a kisebbségek oldalán áll (palesztinok, katalánok, kurdok, stb...).


Hogy gazdaságilag szociáldemokrata vagy kapitalista lenne az jó kérdés... Próbálna a szegényeken segíteni, de nem akarná sokat szívatni a jobban keresőket sem.


2018. febr. 10. 19:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Igen, mert csak Gyuri bácsiban van olyan szent erő, akarat, szeretet és kitartás, ami gyümölcsöző (neki) rózsaszín migránsvilággá tudná változtatni egész Európát. Sokáig éljen Soros Gyuri bácsi!!!
2018. febr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Az LMP, Momentum, DK, Mszp már most is soros gyurika pártja :P
2018. febr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2 Kérlek mesélj még erről!
2018. febr. 10. 19:43
 4/13 anonim ***** válasza:
99%
Nem, mert szerintem nincs neki.
2018. febr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 Ez a kérdés természetesen elméleti.
2018. febr. 10. 19:47
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Én azt hiszem kihagynám.
2018. febr. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

ma 19:47 Nem olvastam el a kiegészítést vagy nem figyelmesen.


Talán nem. De ennyiből nem is lehet nagyon megmondani. Alapból nincs ilyen párt, de egy párt lényegesen többől áll mint aminek ide írtál.

2018. febr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Mert kezdem jobban kedvelni mint a Viktort.
2018. febr. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
13%

7. Hát persze, hogy nincs ilyen párt. Ettől lett más a politika, ugye. Már hogy is nézne ki egyenesen megmondani, hogy ez a párt is nekem dolgozik, meg az a társaság is. Vagy a hátam mögött állóknak.

Soros "pártjának" ezer tagozata van, beépültek mindenhova, ahova csak engedték őket. Mint az áttételes rosszindulatú sejtek az emberben.

2018. febr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

Sorosnak egyetlen pártja van Magyarországon - és ez a Fidesz!

Soros nélkül az Orbán csapat nem pöffeszkedhetne a hatalom mámorában!

Tehát Soros pártjára - azaz a Fideszre rendes ember nem szavaz!

2018. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!