Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Beszélünk a kárpátaljaiakról,...

Beszélünk a kárpátaljaiakról, a székelyekről, a Amerikai magyarokról, de mi lesz a 250-ezer moldvai csángóval?

Figyelt kérdés

Oda is eljut az egyszerűsített honosítás, a kettős állampolgárság lehetősége és a köldökzsinór program?

Vagy végleg oda vannak hagyva az asszimilációnak, hogy a román kutyák cafatokra tépjék a kulturális identitásukat, magyarság tudatukat?



2018. febr. 17. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
19%
Én is szeretnék becsángulni.
2018. febr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
6%
Én szeretem a nőket
2018. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom, de úgy néz ki, nem a köztévét nézed. Mert akár minden héten is van olyan hír vagy valami kisfilm arról, hogy pl. közösségi házat építettek hazai önkéntesek a csángóknál, vagy hogy odatelepült valaki csak azért, hogy segítsen. Vannak külön programok is, külön nekik Mo-on, utána hazamennek feltöltődve.


Konkrétan a náluk lévő honosításról, köldökzsinór programról nem láttam még semmit, de az csak annyit jelent, hogy pont amikor én háttérnek hallottam, nem volt. Máskor lehetett.


Ha hallok valamit, visszajövök, megmondom.

2018. febr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!