Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Székesfehérvár nem lehet...

Székesfehérvár nem lehet Európa kulturális fővárosa, mert túl sok benne a vidám fehér ember, túl sok a kereszt, és kevés a migráns. Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
[link]

2018. febr. 19. 17:56
1 2 3
 1/30 A jó édes ***** válasza:
88%
S ez miért baj? Szerintem a fehérváriakat örömmel kéne, hogy eltöltse ez a tény. Mármint hogy túl sok a vidám fehér ember, sok a kereszt meg kevés a migráns.
2018. febr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
76%

Azt, hogy ezek szerint Veszprém, Győr, Debrecen meg tele van szomorú magyarral, rengeteg migránssal és kevesebb ott a kereszt mint Székesfehérváron, mert ezt a három várost meg javasolták.


Meg nem akarom az örök klasszikust elsütni, de a 888.hu és Cser-Palkovics szava, hát minimum fenntartásokra ad okot, főleg, hogy szerintem semmi különbség nincs keresztek, migránsok meg fehérek számában mondjuk Veszprém és Székesfehérvár közt.

2018. febr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
2%

Nem tudom mennyire hiteles ez a forrás.

Nem hiszem pl.: hogy a többi magyar pályázónak ilyen szempontból más lett volna a pâlyázata.

Ugyanakkor Fehérvár egy ronda iparváros, így nem csodálom, hogy kiesett...

2018. febr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Ha Székesfehérvár ronda iparváros, akkor Veszprém mi? Panel lakópark? Amugy veszprémben több a kelet-ázsiai.
2018. febr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
66%
Veszprém a fekvésével meg a várral benne van szerintem az 5 legszebb magyar városban. Ezt úgy mondom, hogy nem kötődök hozzá, turistaként jártam ott.
2018. febr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
41%

Valószínűleg nem fognak bánkódni a fehérváriak, hogy eme "dicsőségről" lemaradnak.


Sok marha liberális döntéshozó, remélem meghalnak tifuszban.

2018. febr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
49%

Ne röhögtess már xD


Fekvésében nincs semmi extra, ennyi erővel Miskolc is gyönyörű.


A vár se nagy szám, 5 perc alatt körbelehet sétálni az egészet.

2018. febr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
45%
Azt hogy ez csak egy szokásos kamu. Ezt a domaint a Színes Tinták Bt. regisztrálta és milyen meglepő ugyanez a cikk ugyanezen cégnek a tulajdonában lévő magyar oldalon jelent meg egy bizonyos 888.hu-n. Így én is tudok forrást megnevezni hogy a forrás is az enyém.
2018. febr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

"Azt hogy ez csak egy szokásos kamu. "


Mi lenne, ha kicsit kiszélesítenéd a látókörödet?

A 888 CSAK idézte a székesfehérvári polgármestert:


[link]


"Fehérvár polgármestere elmondta, hogy „a szakértők hiányolták a szegényeket és a migránsokat, sokallták a keresztet és a templomokat, illetve azt, hogy mi erre értékként tekintünk. Volt olyan biztossági tag -egy belga politikus-, aki kifogásolta, hogy a pályázatnak az identitását, a görög, a római és a keresztény-zsidó kultúrkörre alapoztuk. Úgy gondolom, hogy ez a néhány mondat is jól jelzi, mi is történt tegnap szakértői meghallgatás címén. A pályázatokkal összefüggésben szinte semmi nem hangzott el, nem foglalkoztak a fenntarthatósággal, a finanszírozással, érdemben nem foglalkoztak a programokkal és a beruházásokkal sem, kizárólag napi politikai és ideológiai vádpontokkal illettek bennünket. Pusztán azért, mert büszkén vállaljuk a kulturális értékeinket. A kereszt nem csak vallási, hanem kulturális érték is, és adja azt a sokszínűséget, ami miatt Európára büszkén tekintünk. A meghallgatás sajnos nem volt európai, sem stílusában, sem tartalmában és nem arról a sokszínűségről szólt, amit Európa Kulturális Fővárosaként annak idején elindítottak."


Nos....


Most hogy kiderült, hogy NEM KAMU, mit szólsz hozzá?

2018. febr. 19. 18:37
 10/30 anonim ***** válasza:
31%

Cser-Palkovics András

párt: Fidesz


No comment.

2018. febr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!