Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Háború?! (lent)

Háború?! (lent)

Figyelt kérdés

2020 ra sikeresen visszatudnánk foglalni Trianont? pl. szlovákiát megtámadnánk és lenne esélyünk nyerni itt egy szimuláció is https://www.youtube.com/watch?v=FCBr9QFIpE4

elég erősek vagyunk hozzá utánna meg jöhet a többi terület.



2018. febr. 21. 00:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Először azt hittem, hogy csak valami trollkodás a kérdés, de aztán megnéztem a videó alatti kommenteket és csak annyit tudtam mondani, hogy OH MY FUCKING GOD...
2018. febr. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Visszafoglalni Trianont? Mikor volt a miénk?
2018. febr. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Hű, vazzze, voltam olyan hülye, hogy rááldoztam négy percet az életemből erre a gyermeteg nem is tudom mire. Hogy fog az a végén hiányozni...
2018. febr. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerinted egész pontosan hány másodpercig bírnánk egy egyesített mondjuk 100 ezer fős NATO kontingens ellen? Mert amúgy Szlovákia NATO tagállam.

De amúgy el sem jutnánk idáig, mert amint komolyabban szóba kerülne egy háború Szlovákiával az emberek nagy része egyszerűen leváltaná a kormányt, vagy megpuccsolnák. Mert a magyarok kb 95+ %-a nem akar háborút. A katonák akarnának a legkevésbé.


Ja amúgy a gazdaságunk már csak az esetleges háború hírére azelőtt összeomlana, hogy egyáltalán hadat üzenünk.

2018. febr. 21. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Igazad van! Párizsig megyünk. Sőt egészen a Trianon palotáig.
2018. febr. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Shai-Hulud ***** válasza:

1. És azon kívül, hogy nagyon legyezgetné a nemzeti büszkeségünket, miért is lenne ez jó nekünk?

2. Mielőtt nekivágunk, nem kellene megkérdezni például a szlovákiai magyarokat, hogy akarnak-e Magyarországhoz tartozni?

2018. febr. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen a felvudéki magyarok is szeretnék egyik ismerősöm azt mondta mondjuk ő nem felvidéki.
2018. febr. 21. 08:56
 8/13 Shai-Hulud ***** válasza:
Nekem meg van egy olyan ismerősöm, aki azt mondja, hogy a politikusok becsületes emberek... :-DDD
2018. febr. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy mit csináltok , de én ebből tuti kimaradok. Egy fillérrel sem támogatnám ezt az ökörséget .
2018. febr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#7


Ez az ismerősömtől hallottam kezdetű szöveg már nem sok jót ígér...

2018. febr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!