Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban G. Soros áll az OKFD...

Valóban G. Soros áll az OKFD szótár szórólap terjesztők mögött?

Figyelt kérdés

Azt olvastam : "az Európai Unió Bírósága egy tavalyi ítéletében kimondta: egy mentális vagy testi betegségben szenvedő menedékkérő csak akkor adható át a kérelme elbírálásáért felelős tagállamnak, ha az átadás bizonyosan nem idéz elő nála állapotromlást, ennek kockáztatása ugyanis az embertelen és megalázó bánásmód tilalmába ütközik"


Elvileg a határozat alapjául szolgáló ügyet a következő : Egy terhes szír nő és egy magát a gyermek apjának mondó egyiptomi férfi hamis papírokkal érkezett Horvátországból Szlovéniába, ahol elfogták őket. Képviseletüket egy ljubljanai jogvédő szervezet vállalta fel.


a csoport, amely kapcsolatba hozható a Soros-hálózattal, elérte, hogy a gyermek megszületéséig ne küldjék őket vissza Horvátországba, majd arra hivatkozva, hogy a nő depressziós lett és gyakorta gondol az öngyilkosságra, utóbb is minden fórumon igyekezett megakadályozni a visszaküldést.


Most ugyanis a soros hálózat egyik tagja olyan Különleges szótárral segíti az Európába tartó migránsokat, amely tele van súlyos testi és mentális betegségek neveivel, és mint a fenti példa mutatja, ezekre hivatkozva könnyen meg lehet akasztani a menekültügyi eljárást.


A cikket magyarul [link] utánaolvastam és valóban létezik a szervezet [link] honlapjukról a "Zur Projektwebseite"-ra klikkelve elérhető az említett szótár [link] vagy összefoglalva ez [link]



Az a kérdésem, hogy valóban igaz-e, hogy egy mentális vagy testi betegségben szenvedő menedékkérő csak akkor adható át a kérelme elbírálásáért felelős tagállamnak, ha az átadás bizonyosan nem idéz elő nála állapotromlást ?

Azt már meg sem merem kérdezni, hogy miért akarják ide "erőszakolni" ezeket az utazókat. Hisz ahonnan jönnek ott nincsen már vagy nem is volt háború?


2018. febr. 21. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
El tudom képzelni.
2018. febr. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Ha csinálnak is ilyesmit akkor is hülyeség az egész. Aki bead menekült kérelmet akkor hívnak tolmácsot is. Na meg ha valoban ilyeket állítanak akkor pszichiátriai kivizsgálasra küldik. Mellesleg eleve azt is akinek nem bírálják ela menekült kérelmét nem toloncolják ki a németek/svédek stb szóval tök fölösleges lenne
2018. febr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

"A kifejezéseket témakörönként gyűjtötték össze. Az egyik ilyen az egészségügy, több mint száz olyan fordulattal, mint a megerőszakoltak, hüvelyi gombafertőzés, bipoláris vagyok, öngyilkos gondolataim vannak vagy az, hogy utoljára két napja éltem nemi életet"


Amikor a migránsoknak olyan baja van, hogy "utoljára két napja éltem nemi életet", akkor ők azt nem közlik, hanem segítenek magukon -.-


[link]


[link]


[link]

2018. febr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Ki tudja? De ha olyan is van a mondatok között, hogy "a gyerekem nem kapott még védőoltást", akkor lehet a Bill Gates is.

Vannak ezek elegen, lehet választani ízlés szerint.

2018. febr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, valóban.
2018. máj. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

Van egy szervezet, aki segiti a beteg menekulteket, hogy tudjak a jogaikat ervenyesiteni, megorizhessek valamennyire az emberi meltosagukat.


Es vannak migransok, akik ezzel az informacioval visszaelve betegnek tudjak tettetni magukat.


Nem olyan konnyu eldonteni, hogy most mi lenne a jobb. Ha ez a szervezet magasrol tenne a beteg menekultekre, mondvan dogoljnek meg ott ahol vannak. Vagy pedig segitsen nekik, noha valoszinu ezzel elosegitik azt is, hogy nem raszorulok, esetleg terroristak is az EU-ba erkezzenek.

2018. júl. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!