Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szijjártó Péter neked mennyire...

Szijjártó Péter neked mennyire szimpatikus, mint külügyminiszter?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy lehetetlent kérek, de próbáljuk most meg félretenni, hogy a Fideszben politizál. (tudom, egyeseknek nem fog menni)


Szerintem egy elég intelligens, normális politikus aki megfelelően képes képviselni a magyar érdekeket és más külföldi politikusok is elismerik.


Érdekelne a te véleményed, ha szerinted rossz, akkor miért, ha jó akkor szintén, miért? Ha lehet akkor kultúrált vitát nyissunk és ne kezdjünk el személyeskedni, lehet egymás véleményére reagálni de az emberhez méltóan tegyük, hiszen nem vagyunk egymás ellenségei.


A kultúrált videlkedést előre is köszönöm!



2018. febr. 22. 22:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
22%
Teljesen pozitív. A kapcsolatai jók, az utóbbi időben sokat javult a körülöttünk lévő országokkal is a viszony, leszámítva a románokat a lógó székelyek miatt. Abba viszont beleállt keményen, mint a távozó holland diplomata nyilatkozatába is. Jól képviseli az érdekeinket.
2018. febr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
26%
Annyira nem szimpatikus éppen, talán kicsit arrogánsan viselkedik néha, de az sem lenne jó ha örökké lapítana valami ügyben mint szar a gazban. Volt már nála rosszabb is.
2018. febr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
7%
És, hogy ki volt a rosszabb szerintem, mondjuk a "merjünk kicsik lenni" laca pl.
2018. febr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Nem valami hatékony. Volt már rosszabb is, de szerintem nem jó.


Többen írtátok hogy milyen intelligens... Több esze van mint Németh Szilárdnak meg Rogán Antalnak az biztos, de az nem nagy teljesítmény. A Fideszből inkább Navracsicsra meg Varga Mihályra mondanám azt valószínűleg magas IQ-val rendelkeznek (ez persze a politikájuktól teljes független mérőszám).

2018. febr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
36%

Egy külügyminisztert a kapcsolatai határoznak meg. Szijjártó ebben jó, baráti viszonyban van nagyon sok külföldi kollégájával, vezető országokból.

Ha jönne helyette egy Gipsz Jakab, aki senkit nem ismer, nulláról indulva, csak azért mert balos azzal rohadtul nem lennénk kisegítve.

A munkáját jól végzi, az ukrán nyelvtörvénybe is egyből a legkeményebben állt bele, ahogy kell.

2018. febr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A jó édes ***** válasza:
96%
Szerintem az magában tök jó, hogy egy fiatal srácot tesznek meg diplomáciai miniszternek - s az is érthető, hogy a fiatalsága miatt elég sok pofonba beleszalad, mint tanulópénz. De azon túl, hogy ez sok vén, kommunista időkből ittmaradt külügyi dolgozó felé remek polgárpukkasztás, nem sok pozitívumot hozott eddig. Vagyis nem látom, hogy lenne egy olyan üzenete az egésznek (ami pedig lehetne), hogy Magyarország egy fiatalos hely - egy csomó állásfoglalásán azt érezni, hogy nem tudja magáévá tenni, csak a háttérből utasítják a nyuggerek, hogy mit mondjon.
2018. febr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
49%
Sokat kritizálják mert megszokott szólalni sorosozni egyet viszont ettől eltekintve a megbízott munkáját azaz a külügyminiszterit jól végzi.Diplomáciailag jól állunk sok országgal még javultak is a kapcsolatok. Szerintem még ha lesz is kormányváltás őt érdemes volna meghagyni a pozíciójában
2018. febr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
22%
Az melyik? A kakadu, aki mindenkit leostobáz, aki nem tetszik neki?
2018. febr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
"Kakadu" :D
2018. febr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%
A normálisabb fideszesek közé tartozik, bár ezzel nem tettük túl magasra a lécet.
2018. febr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!