Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet egy újság ilyen...

Hogy lehet egy újság ilyen szinten provokatív?

Figyelt kérdés

Felnéztem a fidesz egyik fő védművére, a 888-ra. Kis túlzással elmondható, hogy minden harmadik cikkükben szerepel hogy "bezzeg a balliberálisok". Akár csak egy tévéműsor nézettségéről van szó*, abba is bele tudják vinni hogy "mocskos libsik".

De hogy lehet ilyen provokatív egy sajtó? Pontosabban lehet ilyen, megtehetik az újságírók, de egy ilyen sajtóra hogy hivatkozhatnak egyes ( elvileg értelmes ) emberek?


* [link]


2018. febr. 23. 07:01
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem provokatív, hanem röhejes, az említett két tévéadó meg egy rakás fos mindkettő, ezen háborogniuk még röhejesebb.
2018. febr. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Mivel az ilyen oldalak azoknak az igényeit ellégítik ki, akik mindig ,,mocskos ballibsik"ezni akarnak, így muszáj minden cikkükben beleírniuk, mivel különben ez a réteg, akit megcéloztak célközönségnek nem olvasná.
2018. febr. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Amíg az apró betűs okádást el nem olvastam, azt hittem a 444-ről fog szólni a kérdés.
2018. febr. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Manapság minden sajtótermék ezen a szinten van.
2018. febr. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%
Ez egy nagyon visszafogott válasz arra, amit ez ügyben a balibb sajtó művelt, csak szimplán megállapították, ki nyert, mi ebben a provokatív?
2018. febr. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

3# én is


Ugy tűnik a sajtószabadság addig tart amíg nem őket basztatják

2018. febr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezeknek a béna játékoknak mi köze a lipsikhez?
2018. febr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

Inkább az a tanulságos, hogy olyan debilek a triplanyolcasok, hogy még ki is rakják reklámozni


[link]


[link]


cikkek címeit, a nagy különbség, hogy a 24.hu magát a kérdéseket, és a vetélkedő színvonalát savazza, a 888.hu meg ballibsizik. a 24.hun egyszer sem láttam, hogy mekkora pofont kapott a agyament jobber TV2s Piramis.

2018. febr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!