Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is elköltöztök Magyarország...

Ti is elköltöztök Magyarországról ha idén is a jelenlegi kormány nyer?

Figyelt kérdés
Mert én 100% eltűnök innen, én nem ilyen jövőt szánok a gyermekeimnek. Gyakorlatilag ha valakinek nincsenek milliói félretéve egészségügy nincs, oktatás valahol a 70-es 80-as évek közé rekedt és az adópénzeket gyűlöletkampányokra (plakátokra, propagandára) költik. A magyarországi média kezd szinte teljesen megegyezni az észak-koreai médiával gyakorlatilag másból sem áll a legtöbb médiás felület minthogy az emberek agyát kimossa. Én nem tudnám végig nézni hogy a gyerekeim ilyen közegben éljenek. Nektek mi erről a véleményetek?

2018. febr. 24. 21:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/130 anonim ***** válasza:
78%
Én nem költözöm el.
2018. febr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/130 anonim ***** válasza:
26%
Akkor már most csomagolj, hasonlóan ahhoz a több millióhoz, aki Trump győzelme esetén azonnal átköltözött Kanadába. Ja nem, várj, dehogy költöztek. Amúgy én Észak-Koreát javaslom neked célpontnak, ha már ekkroa szakértője vagy az ottani médiának.
2018. febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/130 Fidesz1987 ***** válasza:
19%
Hajrá fidesz! Én maradok, 2/3 fix meglesz, szóval felesleges várni, már holnap indulhatsz.
2018. febr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/130 anonim ***** válasza:
83%

Tekintve h 1 éve diplomáztam és itthon sehol nem vettek fel, így írtam egy ismerősömnek és az ő cégénél kaptam munkát. Így igen elköltözöm.


De ennek semmi köze a Kormányhoz. Inkább a mindenhol virágzó Uram - Bátyám protekcióhoz.

2018. febr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/130 anonim ***** válasza:
82%
Figyelj,én màr felszàmoltam magam körül majdnem mindent, egy évvel ezelőtt. Egyébként teljesen jól làtod a dolgokat, bàr àlmodni sem mernék arról, hogy magyorszàgon gyereket szüljek. Kìvàncsi a modik mikor kötnek bele a kiìràsba.
2018. febr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/130 anonim ***** válasza:
29%
Akkor remélem a becsomagolt bőrönd mellett van másfél millád is egy ilyen tervhez. Mert akár milyen hihetetlen ki kell utazni lakni egy hónapig és még kéthavi kaució plusz kaja plusz utazás és váratlan költség az első fizetésig.
2018. febr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/130 anonim ***** válasza:
22%
Költözz csak, legalább megtisztul az ország a magadfajtáktól! Még a végén megéri az a raklap pénz, amit elmutyizik a kormány ezért az "eredményért" cserében...
2018. febr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/130 anonim ***** válasza:
20%
Amúgy elég röhejes, hogy miért nem 2002 és 2010 között költöztél el, amikor a sajtó sokkal egyszínűbb volt, szinte mindenhonnan libsi agymosás folyt, az egészségügy meg sokkal inkább leszálló ágban (kevesebb orvos volt, sokkal kisebb fizetésért, és kórházbezárások voltak napirenden a mostani épülő szuperkórházakkal szemben.)
2018. febr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/130 anonim ***** válasza:
85%
Tervben a lelépés akármi is lesz. Jöhet ide bármilyen kormány, ennek az országnak már mindegy. Ha a szocializmus óta nem sikerült változtatni akkor majd most sikerül? Hát kétlem.
2018. febr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/130 anonim ***** válasza:
26%

Még akkor se, ha nem ők nyernek.

Te viszont lassan csomagolhatsz.

2018. febr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!