Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Debrecenben milyen az egészség...

Debrecenben milyen az egészségügyi ellátás? Az árak? A kórház? Tényleg kiemelten támogatja a kormány? Érződik?

Figyelt kérdés

2018. febr. 25. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Vidéken egész elfogadhatóak a kórházi állapotok. A legrosszabb állapotban a budapesti kórházak vannak.
2018. febr. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Debrecenben az egészségügy sem szokványosan működik:

A Klinikák a Debreceni Egyetemhez tartoznak. A Kenézy Kórház immár ugyanúgy az egyetemhez tartozik, mint a Klinikák. A háziorvosokon kívüli szakrendelések a Kenézyhez tartoznak. Így ez az ország legnagyobb egységes egészségügyi rendszere.

A Debreceni Egyetem nagyon gazdag, nagyobb a költségvetése mint Debrecen városának...

Ez meglátszik az épületeken, a folyamatos építkezéseken, beruházásokon, fejlesztéseken.

Nem kap kiemeltebb támogatást, mint a többi egyetem, mint a többi kórház - csak rengeteg a külföldi és fizetős diák, meg nem lopják szét ezerrel a bevételt...

Persze ott is van zsúfoltság, meg hiba, meg WC-papír hiány is, de ott még van elég orvos (és nem is rosszak), vannak ápolónők.

Nagyon kevés lepukkant hely maradt, de azt is tökig fel- újítják.

Én 4 napig feküdtem az urológián, de sokszor azt hittem hogy nem Magyarországon vagyok...

Mondom: ott sem fenékig tejfel, mert a hazai szabályozás alól nem nagyon lehet kilógni, de a hazai viszonyokhoz képest nagyon is elfogadható!

Biztos lesz, aki teljesen jogos személyes sérelmét előadja itt, de amikor én ott voltam, akkor teljesen normális, emberi és szakszerű ellátásban volt részem - ráadásul a kaja is ehető volt.

2018. febr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Én a Kenéziben voltam, az alap ellátást megkaptam volt egy két gyengén képzett ápolónő, az orvosok azok jók voltak, viszont volt egy olyan érzésem mintha nem az lett volna a céljuk hogy minél előbb meggyógyítsanak inkáb az hogy minél tovább kezelgessenek. és a végén még jól meg is kínoztak, mondjuk ezt betudtam annak hogy nemtudtam adni hálapénzt nekik.
2018. febr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!