Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudod ki a legesélyesebb...

Tudod ki a legesélyesebb ellenzéki jelölt a körzetedben?

Figyelt kérdés

Sokan rájöttek, hogy a leghatékonyabb "stratégia" jelenleg a egy ellenzéki szavazónak, ha a pártlistán a kedvenc pártjára szavaz, viszont egyéniben a legerősebb ellenzéki jelöltre voksol.


Adódik a kérdés: tudod-e ki a legesélyesebb ellenzéki jelölt a körzetedben?



2018. márc. 4. 23:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Nem, de nem is érdekel. Le kéne váltani a fideszt, de nem minden áron. Mindenki szavazzon arra, akire szeretne, és ne matekozzon.
2018. márc. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Igen, a Jobbik. Vagy a KKP. A többi nem ellenzéki, hanem internacionalista hazaáruló csőcselék.
2018. márc. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Budapesti vagyok, így feltételezem hogy a dk-s jelölt (az MSzP nem indított). De ez egy nagyon fideszes kerület, szóval akár azt is el tudom képzelni hogy sok csalódott fideszest meg a Jobbik tud elhalászni...
2018. márc. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
2018. márc. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Vásárhelyen is mindenki felismerte az ellenzéki jelöltet, máshol sem lesz nehéz.
2018. márc. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Aki esetleg van olyan szerencsés, hogy a Közös Ország Mozgalom befizetett pár közvélemény kutatásra a körzetében, az itt majd megtalálja az eredményeket:


[link]


#1: Ha van 2-3 ellenzéki párt, aminek a programja is 80% ugyanaz legalább, akkor minek szavaznánk 3 felé? Nem azt mondom, hogy ne legyen kedvenced, sőt, menjél aktivistának, akár lépj be pártba..! De amikor arról van szó, hogy kidobod az egyéni szavazatodat az ablakon, akkor gondolkozz kicsit előtte.

2018. márc. 5. 00:02
 7/14 anonim ***** válasza:
Tudom.
2018. márc. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

Tehát szerinted a Jobbik, a Maszop és az LMP programja 80%-ban megegyezik? :)

A Maszopnak nincs is programja. :D

2018. márc. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Én tudom és rá fogok szavazni, mert a 8 évig a fideszes képviselőmet nem láttam a parlamenti közvetítéseken, pedig 3 szor felszólalt a statisztikák szerint a képviselők költségtérítése ügyében. Most megvonom a bizalmat tőle.
2018. márc. 5. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nálunk 4 éve az MSZP-EGYÜTT-DK-PM-MLP szövetségé és a Jobbiké volt két legerősebb ellenzéki jelölt.
2018. márc. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!